Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srac, de lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srac, de lehet meleg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A srac aki tetszik sokak szerint meleg.Gyakran latom,a beszede egy kicsit tenyleg olyan,meg rengeteget van lanyok tarsasagukban,de nagyon gyakran nezunk ossze es szemezunk.Sokszor van hogy valakivel beszelget es kozbe ram nez,legeloszor amikor lattam meg allt a levego,rendesen ereztem.Nem tudom,ha meleg,ez most mi?
2018. márc. 15. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy meleg csak lehet kevesebb benne a tesztoszteron es ezert viselkedik igy, errol o nem tehet!
2018. márc. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biszex is lehet.
2018. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez igazából semmit nem jelent szerintem.


Sem az, hogy melegnek gondolják, sem az, hogy rád néz meg hasonlók.


Ha biztosra akarsz menni, ezt vele kell megbeszélned.

2018. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dorci te vagy az? Á.
2018. márc. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!