Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem első látásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és bekerültem egy kisebb baráti társaságba. Nem ismertem ott senkit, kivéve 2-3 barátomat akikkel egy iskolába járok. A többiekkel nem igazán találkoztam még, csak snapchaten a csoportos beszélgetésbe néha-néha bele szóltam, hogy megismerjenek egy picit. Viszont a sok új, ismeretlen közül kitűnt egy lány, aki sokkal barátságosabban, érdeklődőbben viselkedett mint a többi. Nem beszélgettem vele soha kettesben, de egyszer rám írt, hogy a hétvégén mennek be a fővárosba néhányan, és tartsak velük ha szeretnék. Elég csendes vagyok, mert az angolom nem perfekt, és néha meg-meg akadok beszéd közben emiatt, de végül elmentem.


A lány ott is nagyon kedves volt, érdeklődö, és meg is jegyezte, hogy máskor is jönnöm kéne. Hozzátenném, hogy a külseje is nagyon megfogott, és lassan egy hétre rá is egy csomószor ő jár a fejemben, annak ellenére hogy még mindig alig tudok róla valamit.


Csak az újdonság varázsa, vagy elképzelhető, hogy ennyire megfogott?


Tudnék bármit tenni, vagy csak legyek a közelébe és próbáljam megismerni? Lépni nem igazán mernék az angolom miatt. (Tudom, gyerekes, de néha akkora zavarba jövök ha nem jut eszembe egy szó, hogy csak na. :D)


//Mindketten 15 évesek vagyunk.. //



2018. márc. 16. 01:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát nézd... Az, hogy 15 évesen olyan szinten beszélsz angolul, hogy csak néha-néha nem jut eszedbe 1-1 szó, akkor nagyon büszke lehetsz magadra (néhány 40-50 éves felnőtt sem mondhatja el ezt magáról).


Ha elhív ide-oda, szereti a közelségedet, az egy jó jel. Viszont azt se felejtsd el, hogy létezik a "friendzone" nevű sajnálatos kaszt, amiből nagyon nehéz kilépni. Ha találkoztok, dicsérd pl a ruháját, haját, stb. és ilyenkor figyeld a reakcióit. Ha bejössz neki, rá fogsz jönni belőlük ;)

2018. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A nyelvtanulás folyamatát felgyorsítja az, hogy napi szinten, több órát töltök el csak angolul beszélő társaimmal. (Iskola. :D)


Köszönöm szépen a választ. Odafigyelek majd erre. ^^

2018. márc. 16. 11:37
 3/3 Niggger2 válasza:
Igen
2021. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!