Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyenek ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
14L vagyok, jövő hónapban leszek 15 / 9. osztályos. Nyáron jöttem össze az első barátommal. Ha a barátomnál vagyunk akkor neki a szülei tökre támogatóak velem szemben meg a kapcsolatunkkal szemben, de az én szüleim tökre mások, mint az övé és anya tökre máshogy viselkedik a bátyám barátnőjével, mint az én barátommal, igaz hogy ők már 20 évesek, de mikor ilyenkorban "csajozott"a bátyám tiszta lazán vette anyu. Nálam nem...mert mi miért vagyunk sötét szobába becsukott ajtóval, állandóan mondja hogy ha megtudja hogy valami olyat csinálunk akkor kikapok, ne legyünk sötétbe mert bejön és kioszt, de ez csak azóta van mióta egy velem egyidős csendes lány megváltozott rossz irányba. Holott eddig megbízott bennem és nagyon jól tudta hogy nem csinálok hülyeséget. Csak célozgatni szeretnék a szüleim felé, mert ha megmondom nekik akkor tuti hogy veszekedés lesz belőle. Pedig én nagyon szeretem őket ezen az egy dolgon kívül. Legyetek szívesek normális válaszokat adni! Köszi

2017. nov. 9. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Féltenek...ezt csak beszélgetéssel lehet megoldani.
2017. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bátyám barátnőjével meg tiszta jól kijön, állandóan gyere XY egyél valamit, csak az ő kedvéért főz olyan kaját amit szeret, meg jajj melyik nap jöttök már. Nálam meg nem érzem ezt hogy anyu ezt támogatná vagy valami. Pedig rögtön elmondtam anyunak hogy mi a szitu,nem mondhatja hogy nem. A barátom pedig 1 évvel idősebb, már kiskorunk óta ismerjük egymást meg a szüleinket. Nem mondhatják hogy normálatlan mert rendesen tanul, nem cigizik, nem jár bulizni, rossz társaságban sincs. Pedig a szüleim 15 évesen együtt mentek nyaralni már, nem tudom akkor nekem apró dolgokat miért nem enged és örülök hogy aggódik és félt, de már nem az a 4 éves kislány vagyok az oviból, szóval kicsit lehetne megértőbb...
2017. nov. 9. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy ez téged zavar, és beszéljétek meg, nem olyan nehéz ez. Egyébként a lányokat mindig jobban féltik a szülők, és bár tényleg nem vagy óvodás, nagyon kislány vagy még. Szerintem teljesen meg lehet érteni a szüleid is:)
2017. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert a battyadat nem tudjak csak ugy megkukizni es ott hagyni, evvel szemben ez a veszely nalad fennall
2017. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányokat jobban féltik a szülők. A bátyádat nem fogják megdugni, téged viszont igen. Legalábbis manapság divat 14-15 évesen elveszíteni.
2017. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Nemtudok mit csinálni, sose fogják elhinni, hogy semmi hülyeséget nem fogok csinálni ennyi évesen. Próbáld meg nekik elmagyarázni, hogy nyugodtan bízzanak benned, aztan ha sikerült elnyerni a bizalmukat próbáld meg nem eljátszani. A lányokkal ilyen téren mindig máshogy bánnak és fognak is... 14/L
2017. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!