Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek be jön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek be jön ha egy lány kicsit teltebb? Ha van egy kis hasa és vastagabb combja is ti akkor is el fogadnátok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legjobb😍 18f
2018. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy egy és ugyanaz a személy írja ezt ki naponta csak máshogy, vagy tényleg sokan kíváncsiak rá, de ha megint az a 14 éves kutyafilteres kislányka kérdezi, akkor már falnak megyek. xD


Van akinek bejön, van akinek nem.

2018. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én most kérdeztem meg először.😂
2018. márc. 16. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ, mi számít "kis"-nek, mert erre a kérdésre a lányok mindig mást mondanak. 190 kg-s lány is kérdezte már ezt és anorexiás is. Szóval ezzel így vigyáznék, mit jelent.


Nekem fontos, hogy ne legyen lusta, szeressen mozogni és egészsége legyen számára is fontos. Ha kirándulni akarok vele elmenni, ne nyafogjon, hogy most esik az eső, hanem vegye fel a bakancsot és az esőkabátot és jöjjön velem. Ezt egy "kicsit teltebb" lány nem hajlandó, akkor az nekem a lusta kategória. De ha azt mondja, hogy esőben inkább máshova menne és mond egy programot, akkor nem lusta, csak nem szereti az esőt.


Tehát mit jelent a vastagabb a hasa? Ha leül, és átfogja a hasán a hurkát, akkor azt csak két tenyérrel éri át vagy elég rá két ujja is?

2018. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az 50 kilós, van akinek a 100 kilós és van akinek a 200 kilós lányok tetszenek. Mindenkinek más az ízlése.
2018. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a képen (jó nyilván idősebbek, de nem az a lényeg) rosanna és liz teste szerintem bőven jó. :)

2018. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a telt negyvenes milfek jönnek be mert zömökek és erősek. De ha egy tini és kövér, duci a lány az ciki ilyen fiatalon.
2018. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy rajta van a képen a BMI, ami nem jelent semmit. Amikor tiszta izom voltam, 20 kg-vel többet nyomtam, mint most, amikor dagi vagyok.
2018. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszene?
2018. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem 16-21 év körüli pasik véleményére vagy kíváncsi mint a többi molett/duci csaj aki vééletlenül ugyan ezt írja ki naponta 3x?
2018. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!