Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-20 évesek, ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 évesek, ti hogyan fogadnátok, ha megtudnátok, hogy a párotok régebben (lány esetén) egy r*b@nc vagy (srác esetén) egy beszólogatós, nagyképű menő tag volt?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok, ha tudnátok, hogy már megváltozott volna?

Ha velem ez lenne, akkor én örülnék annak, hogy megváltozott, de lennének bennem kételyek is, hogy vajon később megint ilyen lenne. 20/f



2018. febr. 18. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mult, az a mult, minek ragodni rajta ?
2018. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom ilyen volt. Menő tag, ivott, füvezett, amit el tudtok képzelni.

De mostmár megváltozott, inni se iszik, cigizik csak de arról is le akar szokni.

Én nem félek, hogy megint olyan lesz, belátta, hogy az ő érdeke volt a változtatás, és nem fog visszaesni

2018. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Úristen, de kicsinyes vagy. Lány esetén ri...nc? Ez most komolyan mi? Fuu. Rosszul vagy ettől a mentalitástól.
2018. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mádár0218 ***** válasza:
Semmi az régen volt nem, és azért szeretném amilyen modt
2018. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudja mi kell a ferfinak ha mar ribi volt !
2018. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!