Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek valamit annak a srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek valamit annak a srácnak, akivel alakul a dolog?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiú , akivel 2 hete kezdtünk el ismerkedni... nagyon jól kijövünk egymással. Már volt nálunk 3x is... nem tudom hogy vegyek e neki valamit, es igen akkor mit?!

Fogalmam sincs sajnos :( csoki, parfum meg ilyen altalanos dolgokat nem szeretnék... tehát nem vagyunk együtt , de viszont több mint barátság.

Szerintetek?



2018. márc. 17. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... hány éves vagy?

Amugy meg felesleges, ha csak két hete ismered. Ha szülinapja van akkor is balaüi csoki és egy ölelés

2018. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább el vennék tőle valamit. Mondjuk a szüzességét 😏😏
2018. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 éves lesz most. Én meg májusban. Mondjuk ahhoz képest hogy 2 hete beszélunk minden nap, meg találkoztunk már vagy 10x közeli a viszonyunk. Ha együtt lennénk akkor rengeteg ötletem lenne .. de így nem nagyon :/ meg mult heten viccesen megkérdezte hogy és én mit veszek neki szülinapjára... szoval lehet orulne valaminek
2018. márc. 17. 18:45
 4/4 anonim válasza:
Vegyél alkoholt+egy vicces feleses poharat/tusfürdőt.
2018. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!