Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha rosszúl alakul az ismerkedé...

Ha rosszúl alakul az ismerkedés, és sok a hátráltató dolog. Attól még kialaluklhat jó, boldog kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen indúl a dolog, sok gond, hiba. De ha együtt vagyunk csodásan érezzük magunkat. De a lány bizonytalan a gondok, töketlenkedések, hibák miatt. Valahogy olyan mintha minden az ellen lenne h ne legyen könnyű, minden ellenünk dolgozik. Lehet ebből még kapcsolat?

2015. jan. 13. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen gondok vannak?
2015. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vizsgaidőszak van. Volt barát... én is ott rontom el a dolgokat ahol csak alkamam van rá. De valahogy mégis azt érzem h vele minden jó lehetne, csak túl lennénk már ezen a killódáson. Volt h rajta is ezt éreztem, de most nem tudom h hogy állunk
2015. jan. 13. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, csak ha ennyire frusztrál a vizsgaidőszak, most tartsatok pihenőt. Én is mindig megkergültem a vizsgaidőszakok alatt, ha volt barátnőm, akkor vele is állandóan vitatkoztunk (nem mintha a szorgalmi időszak könnyebb lett volna, de húzósabb volt a vizsgaidőszak).
2015. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!