Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne elmondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elmondani a legjobb fiú barátomnak hogy tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy a legjobb fiú barátom szerelmes volt belém ,de én csak barátként tekintek rá mai napig,és megtetszett egy fiú..Ha elmondom neki akkor én leszek a rossz?Vagy mit kéne csinálnom?

Az eltitkolás lehetetlen,mert találkozni fognak majd egy rendezvényen:/



2018. márc. 18. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak utalgass rá, de aztán egy idő után csak egyszerűen mondd el neki! Valószínű, hogy rosszul foh neki esni, de hogyha fontos neked a legjobb barátod, akkor ne titkold el előtte ezt a fontos érzést. Egy idő után meg fog békélni. Sok sikert! :)
2018. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
54%

Ha a "szerelmes volt beléd" rész nem olyan régi eset. [Magyarán még szerelmes csak már visszautasítottad.] Akkor mondd el neki, nem kell célozgatni stb.. nyilván szarul fog neki esni több okból is attól függően, hogy pontosan, hogyan utasítottad vissza de messze jobb mintha eltitkolod.


Jah és véletlenül se kérj tőle tanácsot stb.. ha a barátod akkor valószínűleg segítene hova tovább hasznos dolgokat mondana de maradjunk annyiban, hogy nem tenne jót neki. [Neeeeeeeeem.. biztos nem személyes élményből általánosítok. :D]


26F

2018. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Megpróbálom "szépen" elmondani neki:D

2018. márc. 18. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondtam neki,és egész jól fogadta:D
2018. márc. 19. 20:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta már nem beszélgetünk:(

xd

Végül a rendezvényen (Mondocon:D) nem futottunk össze mert el sem jöttek

Pedig együtt mentünk volna:/

De a fiúval aki tetszett azóta együtt vagyunk^^

2018. aug. 1. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!