Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 177 cm hez vastagnak számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

177 cm hez vastagnak számít az 60 cm-es comb, vagy csak átlagos? 18L

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez, szóval ha mellékelnél egy képet egy hasonló alakú modellről, az sokat segítene.
2018. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mádár0218 ***** válasza:
49%
Ezt így, nem tudom megmondani
2018. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képpel tényleg könnyebb lenne megmondani.
2018. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá. De nekem 40 és 174 cm vagyok, 15 éves lány

De szerintem átlagos

2018. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
0%

Fogalmam nincs. Annyi biztos, hogy a combok egy kardinális kérdés. :P Jól el lehet lenni velük, ha a már említett 40 centit veszem akkor speciel szerintem nem baj ha többet tartalmaz a pack. :P Bár lehet, hogy a 40 centis comb meg vékony szóval ezt így nem tudom megítélni. Maradjunk annyiban, hogy nekem bejönnek a nagyobb combok is.. elég durván.


26F

2018. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is feltétlen a sajátodat, de egy hasonlót tudnál linkelni? Nagyon nehéz elképzelni a számok alapján.
2018. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!