Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és 53-54 kiló...

15 éves vagyok, és 53-54 kiló között ingadozok. Ez átlagos testsúly ilyen korban egy lánynak?

Figyelt kérdés

És ez nem igazából ide tartozik, de van egy kis probléma a combommal is, mert összeér, és amikor szoknyában vagyok, ez nagyon zavaró, néha ki is sebesedik.

Milyen sportot ajánlanátok, amellyel combtájékon tudnék fogyni? Vagy valamilyen otthon is elvégezhető gyakorlatokat? Mert ez nagyon zavaró:/

Előre is köszönöm mindenkinek a választ!:) 15/L



2014. júl. 24. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, ha azt is leírnád, hogy hány cm vagy, sportolsz-e valamit, meg hasonlókat, akkor kicsit előrébb lennénk.


És eltévedtél a topicok között is amúgy.

2014. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért van különbség az izmos 54 kiló között és a zsíros 54 kiló között. Ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani.


Próbáljuk meg átrakatni a sportba, hátha ott okosabbak vannak :)

2014. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
magasság? köszi, de így sokra nem megyünk:) ha írnál esetleg sportot is, ahogy az egyik válaszadó írta tudnánk, hogy az izom a combodon, vagy hús. szóval érted.
2014. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok, és falat mászok, ezen kívül néha (amikor az időm engedi) elmegyek úszni a közeli uszodába.
2014. júl. 24. 23:05
 5/7 A kérdező kommentje:
És igazából tényleg nem ebbe a kategóriába akartam sorolni, bocsi:) Foghatnám arra, hogy még "kezdő" vagyok, de sajnos már ez sem igaz:DD
2014. júl. 24. 23:08
 6/7 Renike99 válasza:

nyugi teljesen normális a testsúlyod. Ugyanezekkel az adatokkal rendelkezem énis. A combodnak ajánlanám a gogolást és a kocogást, futást. Nem lesz látható eredmény 2 nap után, de kitartással és sok mozgással bisztosan!

15/L

2014. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha szoknya a vagy ott ahol összeér a combid deozd be,de ne a fujossal,hanem stifttel..sokat segít,kényelmesebb lesz..fura de egy próbát meger.
2014. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!