Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet ez a távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy sráccal,de elég messze lakik.kb.300km.

Szerintetek működhet ez a kapcsolat? Minden nap írunk,és fel is hívjuk egymást.Találkozni egy évben max.2x tudnánk



2018. márc. 19. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
300 km-ről évente 2x? Hát ha csak nincs valami nyomós oka, akkor ez az évente 2 elég nonszensz
2018. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

majdnem eltaláltad a kategóriát :D

Szerintem ha egy évben 2szer tudtok találkozni úgy nincs túl sok értelme.

2018. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy meg amíg nem is találkoztatok egyáltalán, honnan tudod hogy akarnád egyáltalán a kapcsolatot vele? Neten keresztül nem lehet beleszeretni valakibe
2018. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok,ő 16. A kategóriáért bocsi
2018. márc. 19. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:
14? :D fuha...a csávó 16 szóval az se túl érett egy kapcsolathoz.. nem mondom hogy lehetetlen de hidd el simán találhat nálad jobbat is.. ez alatt azt kell érteni hogy lesz neki olyan is aki közelebb lakik hozzáá.. vagy már van is, csak te azt nem tudod mert nem is láttátok egymást.. nem ismerted őt ki rendesen.. irkodni lehet bármit.. fel hivni egymást.. az is easy dolog..:D egy 16 éves srác szerinem még a kamasz korban van.. az azt jelenti hogy az érzelmek kavarodnak benne.. egyszer ez kell neki,egyszer az,most megint ez,aztan megint egy uj csaj.. Szóval nem kellene annyira belemerülnöd.Az hogy szerelmes vagy az se biztos.. mert ahhoz hogy szerelmes legyél ahhoz látnatok kellene egymást sokszor.. nem elég a 2 napi találkozás 1 évben..
2018. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elég negatívumokat kaptam..mi ne mondjak..
2018. márc. 19. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
figyu,én nem akarok senkit se megsérteni,nem ez volt a célom,csak az igazat irtam...most mondjam azt hogy juhú de jo.. szeretitek egymást ugy hogy nemis láttátok egymást.
2018. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem fog működni.

Tapasztalat.

2018. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2 éve találkoztunk egy táborban.most ismerkedtünk meg részletesen
2018. márc. 19. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Hey tudom régi kérdés, talán már nem is aktuális, de ha ez segít:


Szüleim az ország két távoli szegletéből származnak, ma pedig lassan 30 éve házasok.

Az én párom pedig amerikában él, többnyire távkapcsolatban vagyunk, és már két éve boldogítjuk egymást. Szóval a távolsággal szerintem csak akkor van probléma, ha valami más sincs rendben.


Az évi 2 találkozás nem hiszem, hogy reális, ha komolyan gondoljátok a dolgot, akkor szinte biztosan meg fogjátok oldani, hogy több legyen.


Az előző válaszolónak kicsit igazat adok abban, hogy 14-16 évesen még valszeg nincs elég tapasztalatod, hogy tudd, mi is az, amit érzel, bár lehet, hogy tévedek. Én 15 évesen azt hittem, hogy halálosan bele vagyok szeretve egy srácba, aztán mikor a jelenlegi páromat megismertem, rájöttem, hogy az érzésnek köze sem volt a valódi kötődéshez.


Szerintem ha tényleg komolyan gondoljátok, akkor hajrá, de ha mégsem működik, akkor engedjétek el a dolgot, nehogy éveket pazaroljatok el az életetekből.

2018. ápr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!