Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan oldjam meg a távkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal nyáron egy játékos közösségen belül. Elég annyit tudni rólunk, hogy én Szerbiában, ő meg Ukrajnában él. 2017 nyaránl kerültünk egy messenger csopiba, és egyből megkedveltük egymást és összejöttünk. Egyelőre nem volt komoly, én megszerettem rendesen, de majdnem 1 hónap után szakítottunk. Előtte sose volt barátnőm, mert megválogattam az embereket, így ő nekem különleges volt. Ősszel rengeteget beszéltünk és össze is vesztünk, de én őt mindig szerettem. Soha nem ismertem ilyen tökéletes személyt számomra. Ő folyton más pasit keresett, amíg én csak a baráti körébe tartoztam, és gyakran célzott rá, hogy pont ilyen kéne neki, mint én. A probléma neki az volt, hogy nem benne bele még egyszer távkapcsolatba. December végén nem tudta visszafogni magát, és szabadjára engedte az érzéseit. Ebben a két hónapban sokkal többet beszéltünk, több vidichat. Sokkal kényelmesebben éreztük magunkat egymás előtt. Azért ment bele újra a távkapcsiba, mert tudta, hogy mi ketten szinte egymásnak vagyunk teremtve, és volt tervünk a jövőre. Megbeszéltük az összes lehetőséget a nyárra, és azon kívűl is. Én 2019-re kezdem a főiskolát, ő meg 2020-ra. Neki a szülei csak oda Ukrajnába engedik, én meg gondoltam, hogy megyek a városukba (Beregszász) fősulira, és így együtt lehetünk, ha odaköltöztem. Amikor kiderült, hogy kell egy lehetetlenül nehéz ukrán érettségi nekem az íratkozáshoz, összetört. Más fősuli nincs ott, és csak oda engedik a szülei. Úgy döntött, hogy túl sok távkapcsolat lenne ennyi évet várni, és inkább szakítsunk. Mindketten szeretjük egymást és tudjuk, hogy lenne közös jövőnk, de megakadályoz mindent ez a fősulis probléma. Mit lehet tenni, hogy együtt lehessünk? Esetleg menjek dolgozni oda, vagy van valami megoldás arra, hogy egyszerűbben leérettségizzek ukránból? Minden egyes vélemény és megoldást meghallgatnék. Köszönöm a segítséget

2018. márc. 12. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudom, lehet nem fog neked jól esni amit leírok, de szerintem engedd el a csajt. Valószínűleg fiatalok vagytok. A fősulit / egyetemet egy csaj miatt ne engedd el, hiszen meghatározza az egész életedet. Esetleg, ha mindketten szabadok lesztek a későbbiekben, amikor már dolgoztok és a szülei nem tiltanak meg neki semmit, akkor próbáljátok meg, de így eléggé reménytelen... Egy nő miatt komolyan Ukrajnába költöznél ilyen fiatalon? :) És mit csinálsz, ha szakít veled? Benne van a pakliban, és a fiatal, tapasztalatlan lányok még nem tudják, hogy mit akarnak.

Ezt mind női szemmel írtam le neked. :)

2018. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz amit az első mond. Ha meg tényleg akkora a szerelem akkor klisé de egymásra találtok.
2018. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!