Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat, de hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok, szeptembertől kezdve egy másik városban fogok élni. A gond az, hogy 200 km messze fogok költözni a barátomtól, akivel már lassan 1,5 éve egy párt alkotunk. Elsősorban a távkapcsolatban élő emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, hogyan lehet megoldani a találkozásokat, ha mindkét fél elfoglalt, és a közlekedés is kissé nehézkes?

2018. márc. 18. 14:56
 1/5 October15 ***** válasza:

Hogyan lehet megoldani a találkozásokat? Felültök egy vonatra / buszra és találkoztok. :D


Úgy érted, hogy pótolni a találkozást? Nem hiszem, hogy lehetne. Ha eddig egy városban laktatok akkor nem lesz egy egyszerű menet de ha nincs valami olyan okotok ami miatt valamelyikőtöknek különösen sok gondot okozna -nagyon nem bírod / bírja a távolságot- akkor próbáljátok meg.


26F

2018. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

'hogyan lehet megoldani a találkozásokat, ha mindkét fél elfoglalt, és a közlekedés is kissé nehézkes'


ha találkozni akartok, megoldjátok. lassan másfél éve vagyok távkapcsolatban, kicsivel több mint 200 km van köztünk (kb 1800). 2-3 havonta tudunk találkozni, vagy ő repül ide, van én oda.

2018. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, mindent lehet, csak akarni kell: hogyha látni akarjátok egymást, akkor megoldjátok!

Hogyha szeretitek egymást és megvan a kölcsönös bizalom, akkor nem lehet probléma a távkapcsolattal sem, márpedig a leírásod alapján mindkettő megvan a kapcsolatotokban. Először nyilván nehéz lesz, de előbb-utóbb belerázódtok, és megszokjátok. Nem azt mondom, hogy már nem fog hiányozni a párod, de megszokod, hogy csak hetente-kéthetente találkoztok, a kényszer nagy úr, magtanítja.

Sok sikert! :)

2018. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

250 km-re lakok a páromtól,1-2 hetente tudunk találkozni.

Egy távkapcsolat csak akkor működhet,ha elszántak vagytok,és előre tudjátok,hogy meddig fog ez a periódus tartani.Nem napra pontosan,de azért tisztában vagytok vele.

2018. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mindenkinek ment a zöld☺️
2018. márc. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!