Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok írni első csók storykat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni első csók storykat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mádár0218 ***** válasza:
62%
Pesten kocsmáztunk haverokkal és bejött egy csapat és volt köztük egy lány, oda jött megkérdezni tőlünk hogy nem e állhatna be e biliárdozni mondtam neki persze gyere csak ismerkedtünk stb aztán Este egy parkban megtörtént a csók, később kiderült hogy az ország másik felén lakik és nyár végén vissza kellett utaznia, aztán a kapcsolat is megszűnt így nem beszéltünk többet
2018. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyaron hozzankcsapodott 2 csajszi. Mi voltunk kb 10-en. Nem nagyon figyeltem fel a csajszira mert "ugy is sokan vagyunk, miert pont en?" Lementem a partra elszivni egy blantot, o meg par percel kesobb utanam jott. Behivtam a cigibe, utana tok jol eldumalgattunk kb 2 oran keresztul. Elsetaltunk a moloig nert nem volt kedvunk visszamenni a tobbiekhez. Aztan mint a filmekben a molo vegen elcsattant a csok.

(Mondjuk a baratnojet kozben partyba vagtak😅)

2018. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tavaly szilveszterkor bebasztunk mint a szemét és megcsókoltam egy dagadt cigányt. 3 és fél hónap múlva is basztatnak a történtek miatt :(
2018. márc. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon jó lánybarátom akinek a nagyszülei a szomszédaink voltak szoval elég sokat volt itt. Egyik nap átjött a szobámba, leültünk az ágyra és csokoloztunk, de kb 10 percen keresztül.

A lány 10 éves volt, én 8 XD

2018. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb fiubaratommal volt akit nagyon birok mintha a batyam lenne es az egyik haverjaval akart osszehozni es en aggodtam mert meg sose csokoloztam es igy odahajolt belenezett a szemembe és alig hallhatoan mondta hogy most megmutatja milyen egy igazi csok de mivel mi nem csokolozhatunk mert csak baratok vagyunk ebbe nagyon beleeli majd magat mert tobb ugyse lehet... es vegul nem jottunk ossze es ezen is csak nevetunk mar de szoktunk egyutt is aludni meg minden... ez momdjuk lehet fura😅
2018. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy pszichiátriai intézetben voltunk. Mindketten vágytunk a szeretetre, így 2 nap után, alig tudtunk valamit egymásról, de már csókolóztunk.
2018. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nekem most volt. A fiút nem ismertem igazán de beállított hozzám. Én az arcára adtam egy puszit ő meg egy csókkal viszonozta. És aztán végig ez volt. Szemét volt amúgy mert megtudta hogy első alkalommal nem fekszem le vele fogta magát aztán elment. Rém ciki így visszagondolva....
2018. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!