Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú...bevallottam neki hogy szerelmes vagyok belé, viszonylag jól fogatta,régebben bunkóbb volt, de most már zavarba van,sokat beszélgetek vele,mindig köszön,sokak szerint neki is tetszek de nem tudom...valamiért nem úgy érzem-.-
2018. márc. 22. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert mi szeretunk megkuzdeni egy noert , igy meg aztan ugy gondolja hogy siman megkaphat ha akar, szoval a lenyeg hogy ha megprobal elhivni valahova ne add azert konyen magad!valoszinu majd csak meg akar huzni mert biztos menetnek gondol teged , ugy h a lenyeg hogy ne hagyd magad konyen erezze hogy harcolnia kell erted hogy megjaphasson!
2018. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!