Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretnem megkerdezni ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem megkerdezni ha az exemnek bosszubol levagom a hajat azert milyen kovetkezmenyt varhatok? Lehet feljelentest? Nekem azt mondtak ezert a feljelentes hulyeseg

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Józsi, ne legyél már ennyire kicsinyes bosszúálló f##z. Szánalmas. Lépj túl a szakításon bármit tett /nem tett/ a volt párod, hagyd békén. Ne tedd ki semmilyen képét, ne vágd le a haját. Ez elég kicsinyes 18-19 évesen.

Ui.: legalább a felhasználó neved levehetnéd.

2018. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Feljelentés hülyeség, meg levágni a haját is hülyeség. Mit old ez meg?
2018. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Úgytudom csonkításnak minősül.

Ha ellenáll akkor elöjöhet a személyi szabadság megsértése.

Ha ollóval,vagy olyan eszközzel csinálod amivel kárt tehetsz benne ,akkor fennáll az is,hogy megvádol testisértés kisérletével (ha lesznek szemtanúk azok lehet,hogy csak azt látják ,hogy ollóval hadonászol)

2018. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 kerdezo honnan veszed hogy 18 eves vagyok mert nem vagyok annyi amugy?
2018. márc. 26. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted volna észre, beleírtad a születési éved a felhasználónevedbe (persze nem biztos, hogy az, de nagyon gyakori, tippnek jó). Másrészt a tini párkapcsolatok kategóriában vagyunk. Harmadrészt szerintem is kb 18 lehetsz, ha így tiltakozol, meg az is arra vall, hogy ilyen ötleteid vannak.
2018. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Felvidítottad ezt a szürke estém :)

Köszi.

2018. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mielott mindenki engem szidna ezt is olvasatok mar el

Par napig minden jo volt ujra langolt a kapcsolatunk majd jott a szerda es a csutortok amikor nem mentem suliba mert ideges voltam es ordibaltunk egymassal hogy o se menjen de ment es penteken ujra romantikaztunk es ilyenkor meg azt mondta orokke egyutt soha nem engedi el a kazem engem szeret meg minden

Majd itthon megbeszeltem az apjaval hogy vasarnap haza viszem a tobbi cuccat mert a baratnom buntiben van es nem engedig el de ez kiderult ez egy rohadt nagy hazugsag volt

Szombaton megneztem es azt vettem eszre hogy torolt az ismerosei kozul es engem akkora duh kapott el hogy azonnal folmenjek hozza Dunakeszire

Na nem is volt otthon mert a huga bekopte hogy mas pasival van pont annal akinek megfogta a kezet amit irtam es meg a huga sokmindent nem mondott el mert akkor osszeestem volna mert igy is majd nem mentoket kellett hozzam hivni es az anyja megmondta hogy csutortokon tehat 4 nap mulva kidobja ot mert oket is idegileg tonkre tette

Aznap este mar tett megjegyzeseket arra hogy szakitani akar de nem tette meg de mar se sziv se szeretlek semmi nem volt a beszelgetesben

Ma vasarnap pedig mondtam akkor megvarom Dunakeszin es ordibalt velem hogy ne de en akkor is vartam fel is hivtam ot es megkerdeztem hogy szakitani akar azt mindta hogy nem de aztan kimondta csak megvarja higy szemelyesen tortenjen meg es mikozben vartam ot o mar sunyiban haza ment megkerdeztem egy nenit aki ismeri ot hogy csongessen fel es jojjon le le is jott volna csak a szulei az ablakbol eszre vettek igy a huga meg a pasija jott le a pasija neki is ment a haveromnak ok nelkul es megfenyegedte hogy megoli meg az anyja is azt mondta hogy megoli az anyamat es meg font allt a veszelye hogy elvesztem a legjobb haveromat de ezt viszza vonta es ma este meg beszeltunk es azt mondta atgondolja a kapcsolatunkat es meg annyi hogy talalkoztam az egyik legjobb baratjaval es azt mondta hogy enm tud donteni koztem meg a masik masi kozott de ezt mar 3 hete beszeltek es meg hozzatartozik hogya srac juniusban koltozik ki Nemetorszagba

Minden ismerose amugy azt ajanlotta hogy engem

2018. márc. 26. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez para. De esku
2018. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kerlek fejsd ki jobban miert para? Marmint tudom miert csak kivancsi vagyok te hogy latod
2018. márc. 26. 23:30
 10/15 anonim ***** válasza:

1-5 - 2018-at írunk... inkább az a 18

Kérdező: ne csinálj ilyet - megsértheted az ollóval, baj lehet belőle. Ez a "para". Egyébként meg a bosszú sajnos nem a legjobb dolog a világon, vissza szokott ütni.

Engedd el...

lesz majd egy kedves lány...

2018. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!