Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben erdemes feljelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben erdemes feljelentest tenni?

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy az exemmel egyutt voltunk kb 8 vagy 9 napot de o megcsalt mar ennyi ido utan. En ezt megtudtam es kidobtam

Nehany napig mondta/irta hogy igy szeretugy szeret bocsassak mrg rs hogy igazam volt.

De tegnap olyan szinten atvaltozott a stilusa hogy megfenyegetett hogy megol,hogy koporsoba tesz es majd ott fog meg****ni.

A csaladomat fenyegette hogy megoli a testveremet is,illetve az anyamat megcsonkitja ilyeneket irogatott meg hivogat.

Meg hogy o majd megveret minket masokkal.

Alapbol nem tennek feljelentest viszont ez a gyerek lakas otthonos. Es utolso eselye van multheten volt targyalasa es ott mondtak neki hogy utolso esely es ha barmit csinal,megy a szolo utcaiba az ugyei miatt.

Tehat szerintetek erdemes lenne feljelentest tenni?


2017. aug. 9. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tennék feljelentést, a leírtak alapján!
2017. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van írásos bizonyíték (pl. sms), akkor van reális esély arra, hogy történjen valami.

Csak értelme nincs. Az ilyen sajnos -miután kijön- folytatja.

Folyománya, hogy megbocsátasz neki, mert ő ennyire annyira szeret és megváltozott, és adj neki mégegy esélyt. Ezt követően ütni-verni fog, véres fejjel fogsz menekülni kerítéseken keresztül. Tárgyalásra járhatsz, mégsem történik semmi változás. Aztán súlyosan megsebesít valakit, esetleg meg is öli. Visszakerül börtönbe. Aztán szabadul, és folytatja.

Amíg szóbaállsz vele/reagálsz az ostoba üzeneteire-telefonjaira, addig csinálja. Utána csak pár évig, aztán leáll, ha nincs reakció...


Van egy közeli ismerősöm, akivel ez történt. Neki is el lett mondva, mielőtt összejött volna ezzel a "szegénysorsú, csak szeretetre van szüksége" jómadárral, hogy ez lesz a vége.

2017. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Van irasos bizonyitek, messengeren irta es az osszes megvan még direkt nem toroltem le.

Csak azert akarom feljelenteni hogy elmenjen innen a varosbol es soha tobbe ne kelljen latnom.

Nem fogok reagalni mert mar le van tiltva es a telefonszam is blokkolva van.

Azert lenne jo ha elmenne mert felek tole valamilyen szinten es nem azok miatt amiket irkalt hanem mert tenyleg nagyon agressziv mindenkinek nekimegy,mindenkit megver aki csak csunyan nez ra.

Tegnap este ez utan elmentunk az otthonhoz de o termeszetesen tagadott mindent,de belekeveredett a sajat hazugsagaba mert eloszor aztmondta hogy egesz nap dolgozott,utana meg hogy egesz nap tvzett..tehat ossze vissza hazudott,egyertelmu hogy o volt az irasa is felismerheto.

Csak ertitek azert felek hogy ezek utan tenyleg ramallit valakit, vagy o elkap megver,megeroszakol ezt nem szeretnem ezert akarom hogy elmenjen innen.

2017. aug. 9. 12:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Az ilyen nem játék.
2017. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Városból nem tudod száműzetni, ilyen intézményesített büntetés nincs. Amit kérhetsz, az a távoltartási végzés (vagy mi a fene).


Elmentetek hozzá? Ejnye. Soha többet! Látja, hogy van rád hatása, és annál inkább folytatni fogja. Mi értelme volt?

Az ilyen ember nem közösségbe való, ezt fel kell tudni ismerni. Hiába volt vonzó az esetleges önbizalma miatt, vagy tudomisén, nem a "rosszfiúk" azok, akikkel érdemes kezdeni. Mármint nem az igazi rosszfiúkkal... Mondjuk a csendes háttérbe húzódó is lehet pszichopata...

2017. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én feljelenteném:D, ha kell testőr szólj(valakinek) :D
2017. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat johetnek meg.

Szerintem fel fogom jelenteni akkor csak felek hogy nem lenne ertelme es hogy nem tortenne semmi.

De egyebkent abban az esetben lehetne elvitetni ha ebbol lenne rendorsegi ugy. Mert ahogy irtam ez volt az utolso eselye arra hogy itt maradjon, es ha most feljelentenem elvinnek az otthonbol. Tehat egyuttal a varosbol is elvinnek es kapna 2 ev letoltendot + annyit amennyi ezert az ugyert jarna.

Nem tudom hogy ez pontosan milyen kategoriaba tartozik

De mindenkeppen fenyegetes illetve ragalmazas, ha meg valamit csinalna akkor mar zaklatas ugye?

2017. aug. 9. 12:53
 8/15 A kérdező kommentje:

Es meg azt szeretnem kerdezni hogy kb. Mennyi ido lenne mire ez lejatszodik? Tehat ha lenne targyalas meg mire hoznanak egy dontest ez nagyjabol mennyi ido?

Mert akkor addig valahogy vedenem kene magamat mert tenyleg tartok tole hogy valamire kepes.

2017. aug. 9. 12:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Behívnak mindenkit akinek köze van ehez, a rendőrbácsik elmondják ha továbbra is így csinálod bíróságra kerül az ügy, és sokak így ússzák meg a súlyos testi sértést is, hogy az áldozat nem akar bíróságra menni.
2017. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor magyarul nem lenne sok ertelme a feljelentesnek?

Az a baj hogy a tavoltartasi vegzes is csak birosagon szabhato ki ugye? Vagy rosszul tudom?

2017. aug. 9. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!