Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy nem reg szakitottam a baratnommel de messengeren nem toroltem ki a beszelgeteseket igy megmaradtak a kepek csak hogy feltortek s ezeket az erotikus kepeket elkuldte az exem osszes ismerosenek es mivel most felek igy az lenne a kerdesem hogy az exem most engem foljelenthet mert en semmirol nem tehetek?
2018. márc. 27. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Feljelenthet... Sztem ki tudjàk vizsgàlni IP cím alapján. De nem vagyok szaki lehet hülyeséget mondtam, de tuti ki lehet vizsgàlni
2018. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo de engem mi jogon jelent fol mert nem toroltem a beszelgetest?
2018. márc. 27. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az miatt jelenthet fel, mert nem törölted, hanem mert esetleg azt feltételezi, hogy te küldted el.
2018. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jo akkor most az lenne a kerdesem hogyan bizonyithatnam be hogy feltortek?

Surgos lenne a valasz mert fontos

2018. márc. 27. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem te csináltál galibát, amit így akarsz kidumálni, akkor simán feljelentés és a facebook megjegyzi a bejelentkezési adatokat, előzményeket, IP címeket, egyebeket... az IP címeket meg az internetszolgáltató, meg ki is kérhet a rendőrség mindenféle ilyen adatokat is.


Legfeljebb ha balfsz a nyomozó és szrik bele mindenbe, akkor a tökére kell lépni, hogy mihamarabb intézkedjen


Amúgy meg a kérdés elbszott, esélyes lehet az is, hogy te voltál az, aki elküldte akárkiknek a képeket, mert össze-vissza dumálsz olyat, ami kevésbé valószínű dolog.

2018. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. egyébként ilyen esetekben intézkednek, kérdés hogy milyen gyorsan... lehet, hogy sokat tökölődnek, ezért kell erélyesen beszélni a nyomozóval, ha úgy néz ki, hogy tologatja még egy ideig az aktát, meg nem ennek az ügynek érzi leginkább prioritását és hogy hamarabb megoldódjon, mert utána lehet/tud járni pikk-pakk, ha ezzel foglalkozik igazán és nem pedig hónapokat pötsöl rajta
2018. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a facebook nagyon sokáig megőrzi a bejelentkezési és egyéb mindenféle adatokat, az internetszolgáltatóknak pedig mittudomén hány hónapig KELL megőrizniük (persze lehet tovább is), ha némileg bonyolultabb a szitu akkor meg a rendőrségnek az ilyen informatikai részlegének a leterheltségétől függ a dolog.


Egyébként bírósági végzés is kell a nyomozónak ilyen ügyekben, ha mélyre akar ásni, de azt jó esetben egy napos átfutással tudja intézni, főleg ilyen jellegű ügyekben (nagyon ellentmondásos hlyeségeknél ahol házkutatás is kell, ott némileg hosszabb lehet, több papírmunka, meg több fő, stbstb)

2018. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehat ahogy olvasom engem fog feljelenteni ugy hogy en nem is vagyok hibas na de jo
2018. márc. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!