Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek ráirni a lányra....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráirni a lányra. Miért van ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos. A suliba van egy nagyon szép lány évfolyam társak vagyunk.Bejelölt Facebookon és a folyosón is szokott nézni.Nekem is tetszik viszont nem merek ráirni.Hogy győzzem le a „félelmem?” 16/f

2018. márc. 28. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Növessz tököt.
2018. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz rá írni,akkor mi van hogyha beszélned kell majd vele..Az szerintem nehezebb..Írni könnyebb..Szóval én azt tanácsolom hogy szedd össze magad,legyél bátrabb..Próbálj neki írni,aztán lesz ami lesz
2018. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Habár elég szégyen ha még ráírni se mersz.
2018. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen bevallom hogy elég nyuszi vagyok de ha ráírok a „szia mizu?”egy kb ismeretlen embernél nem fura? Aztán lehet én vagyok csak ekkora szerencsétlen csak...
2018. márc. 28. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj nyugodtan írj rá, nn lesz belőle semmi baj, max csak jó sülhet ki belőle. Legalább szerzel egy barátot, ha mégsem jön össze a szerelem kettőtök között. Máshogy nem tudtam megfogalmaznixD

Gondolj bele h utána beszélgetni is kell, ha akarsz valamit tőle, és az is jó ha szoktátok nézni egymást a folyosón. Na ez már csak jó kezdet:DD

2018. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Kíváncsi lennék, hogy Krisztus korában az ilyenek hogyan csajoztak.
2018. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem "szia mizu"-t felejtsd el. Inkább írj rá valami konkrét dologgal. Erre úgyis csak az lesz a válasz hogy semmi. Szóval szerintem tök fölösleges. És ha úgyis minden nap egy légtérben vagytok mért nem mész inkább oda hozzá személyesen beszélgetni? Tudom nem könnyű, de ezt a lányok jobban értékelik. Főleg ha úgy tűnik hogy neki is tetszel.
2018. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!