Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de csak a barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de csak a barátja szeretnék lenni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú, akit kb. fél éve ismerek. Iskolában szólított egyszer le, beszélgettünk, nagyon jó barátok lettünk. Egy hónap múlva az érzelmeim szerelemmé váltak... Miután megtudta, hogy tetszik nekem, eltávolodott tőlem, és meg is romlott a kapcsolatunk...

Néhány hete minden bátorságomat összeszedve ezt mondtam neki; -Figyelj! Nehezen, de érzéseimet elfolytottam, és bocsánatot kérek a viselkedésemért!-válaszként egy megértő mosolyt, és egy ,,semmi baj" választ kaptam...

Másnap az ablakon át figyeltem, és amikor Ő ezt észrevette, amolyan ,,Legyen szép napod" arcát vette fel, és integetett nekem. (Eléggé ismerem, hogy ezeket észrevegyem rajta)

Ha látom, ideges vagyok, és a legnagyobb bajomból is vidáman tudok felnézni.

Tegnap megtudtam, hogy ki tetszett neki, és két gondolatom volt:

1. Fájdalmas, szomorú gondolatok

2. Együttérzés (mivel úgy szerette, hogy a lány csak a barátjának tekintette)

Átérzem a fiú helyzetét, mivel Ő is, és én is érzem a viszonzatlan szerelmet!

Sosem tudom, hogy mit gondoljak, mivel régebben a fiú kedvelt engem... Mostanság is hallok olyanokat, hogy Ő is szimpatizál velem, csak a befolyásos haverja nem...

Hogyan oldjam meg? Köszönöm a segítséget!

Bocsánat, ha valami nem érthető, de nehéz összeszednem a sok közös emlékemet!



2018. febr. 20. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető szerepet játszik hogy milyen idős vagy. Minden esetre az érzéseid ne próbáld meg elfolytani, ez különböztet meg minket a gépektől. Hogyha továbra is jó viszonyban lesztek akkor idővel kialakul hogy lesz e belőle több vagy átalakul egy erős barátságá.
2018. febr. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden barátomnak/barátnőmnek azt mondtam, hogy már nem szeretem, de csak azért, hogy ne sajnáljanak! Van egy-két személy, aki tudja a valódi érzéseimet... Mindenestere én várok, hátha felnyílik a fiú szeme...
2018. febr. 22. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond annak a fiúnak, hogy figyelj én tisztán szeretnék látni mit érzel irántam .Mert ha tényleg tetszel neki vagyis bir akkor te is elmondhatod neki az érzéseidet.
2018. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA SZERETED NE ENGEDD EL. És én nem hiszem hohy csak BARÁT
2018. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A mai napon megtudtam egy közös ismerősünktől, hogy felőle lehetünk barátok, Ő nem ellenzi. A holnapi nap folyamán tevezek vele beszélni!

2018. febr. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!