Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megcsaló szülők gyermekei,...

Megcsaló szülők gyermekei, meg tudtátok bocsátani a megcsalást? Milyen a viszonyotok azzal a szülőtökkel? Meg tudtok bízni benne?

Figyelt kérdés
Részletesen is kifejhetitek, milyen a kapcsolatotok, akár azt is, hogy a másik szülő el milyen.
2017. szept. 30. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem engem csalt meg, szoval nem is ertem a kerdest. Mi az osszefugges?
2017. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy igen, mi közöm van nekem ahhoz, nincs is mit megbocsájtanom, nem engem csaltak meg, sose értettem azt ha valaki ilyenen problémázik.
2017. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha most te egy haveroddal, barátoddal, barátnőddel összeveszel, akkor a szüleidnek mi köze hozzá?

Semmi!

A ti dolgotok.

Mit a fenti is.


Anyukád vagy apukád ezt megbocsájtja az az ő dolga.

Ennyi.

2017. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

A megcsalást igen , nem az en dolgom , viszont azt , h a család vagyonát és biztonságát mindig a soros nöjére költötte , ezáltal aláásva a saját es a mi jövönket , azt mar nehezen.

Egesz más szinten élhetne es a gyógyszereire is lenne pénze és én is

más startot kaphattam volna , ha a kertes házat nem a nöjének veszi , aki utána le is lépett , apám meg hazafarolt leégve anyagilag , mert ugye hova máshova.

Máig se kért bocsanatot , söt azt mondja h anyam erdekeben tert vissza.

Engem elinditott az életbe csóré hátsóval , es ártatlanul szekirozott egy életen át amig el nem költöztem. Útjában voltunk a nagy szerelmek megélésében, akik mindig lenyúlták.

Meg lehet ezt bocsátani, kérdem én

Nézem azt a tompa üres tekintetét és érzem h kisbaltával csinálnék neki választékot

2017. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi közöm van hozzá? Évegik hazugságban éltem miatta, tönkretette a családomat. "Csak" ennyi közöm van hozzá. És most abban a tudatban kell élnem, hogy az anyám egy gerinctelen féreg.
2017. szept. 30. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

A megcsalást igen, de amiatt még mindig van bennem tüske, hogy erről hazudott.

Rákérdeztem nála, hogy "apa, van valakid?", ő pedig a szemembe hazudta, hogy nincs. Ez elég nagy csalódás volt számomra, mert nagyon jó és őszinte a kapcsolatunk.


19 éves voltam ekkor, szóval nem kisgyerek.

2017. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Igazi paraszt vagy, lehet, hogy anyádnak jó oka volt a tettére, de neked baromira nem tartozik magyarázattal. Nem is lennél, ha anyád nem lenne, hogy jössz te ahhoz, hogy számonkérd a szexuális szokásait.
2017. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
De a gyereknek ehhez semmi koze. Ez csak anyadra es apadra tartozik. Abba se uti bele az ember az orrat, hogy a szulei egymassal hanyszor es hogyan szexelnek, akkor massal miert tenne?!
2017. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért a megcsalás oka sem mindegy.

Nálunk például apám már nem él. Anyámnak van új párja, 5 éve vannak együtt, de a pasas szexuális teljesítménye már 2 és fél éve a béka s*gge alatt van. Anyám mindent, de tényleg mindent megtett már, hogy javuljon a helyzet, de a pasit mintha nem érdekelné. Ami leginkább fáj anyámnak az egészben, hogy ezen kívül tökéletes a kapcsolatuk, épp ezért nem is szeretné kidobni a pasast, viszont 47 évesen még igenis szüksége van a szexre. Így társkeresőzik, szexpartnert keres. A párja annyira nem akar tudomást venni a problémáról, hogy ha anyám közölné vele, hogy megcsalja, nem is venné komolyan.

Na már most, igaz, hogy anyám még nem tette meg, de ha itt lesz az ideje, ő is egy "megcsaló szülő" lesz. De mivel én tisztában vagyok az elejétől kezdve, miért teszi ezt, egyáltalán nem változna vele a kapcsolatom. Tudom, hogy próbálta megjavítani ami elromlott, tudom, hogy nem ment neki, egyetértek vele és a bizalmammal sincs gond.

2017. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Anyám ment félre, mégis "őt választottam", vele éltem tovább. Nem érdekel, hogy mik történtek a szüleim kapcsolatában, de tudok sok sz*rrol. Nem vagyok senki, hogy emiatt elítéljem őket. Normálisan kezeltem a válásukat, sose hibáztattam egyikőjüket sem.
2017. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!