Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytàrsamnak mièrt van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytàrsamnak mièrt van pasija, mikor hozzám vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy lány, akivel nagyon jò a kapcsolatom, règebben összejöhettem volna vele, de nem akartam a baràtságunkat tönkretenni.

Lett pasija, màr nem olyan a kapcsolatunk, mint règen.

Ha kicsit meginog a pasijával a kapcsolata, akkor màr màshogy viszonyul hozzám.

Az osztállyal mentünk vhová, nekem megtetszett egy lány, csorgattam a csajra a nyálam, erre odajön, h nem is nèz ki jól, meg, h fejezzem be, nem illik ennyire nézni.

Amikor a csaj ott ment mellettünk ide-oda, az oszttàrsam elkezdett ölelgetni meg minden. (Gondolom, h làssa a csaj, együtt vagyunk, vagy, h nehogy legyen a csajjal valami)

Akkor minek van pasija, ha olyan értelembe szamitok neki?


2018. márc. 29. 17:25
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
29%
Mert egy olcsó, figyelemhiànyos qrva?
2018. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Ez a felnott rovat, nem a tini.

Azert valaszolok. Mert mehteheti, mert hagyod neki, mert ugy ugralsz, ahogy o futyul.



Ne foglalkozz tobbet vele. Ne beszelj, keruld, ignorald.

Jelen helyzetben oda vagy erte, es ugy rangat, ahogy akar.

2018. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyenekkel tartsd a tisztes távolságot, mert bármennyire elhanyagolt is legyen, ha a pasija füttyent, már röpül is hozzá. Valószínűleg érzelmi függésben tartja a barátja, emiatt kötődik hozzá, bármilyen rosszul is bánjon vele - emiatt nem ajánlatos az ilyen nőkkel érzelmi kötődést kialakítani, márpedig téged már - a leírásodból kiindulva - valamilyen szinten érzelmi hullámzásba sodort. Vigyázz vele!
2018. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elmúltunk 18 évesek, de nem ez a lényeg...

Szokta mondani a többi oszttársunknak, hogy elege van a pasijából, szakítani akar vele (ez volt 1 hónapja).

Tudom, hogy el kellene "hagynom", de valahogy nem tudom. Mikor megkér apró dolgokra, nemet szoktam mondani az utóbbi időkben.

Nyáron is ellátogattak hozzám, még néhány oszttársammal.

Az a legnagyobb bajom, hogy nem szeretnék senkit megsérteni, ezért azt csinálom mindig amit más akar. Megkér valaki, hogy csináljam már meg neki ezt meg azt, ami fontos volna számára, nem fogom azt mondani, hogy nem, mert akkor megsértődik.

2018. márc. 29. 17:41
 5/10 A kérdező kommentje:

"Nyáron is ellátogattak hozzám, még néhány oszttársammal."

Hogy mondjam neki azt, hogy ne gyertek? Már így is rengetegszer leráztam, h nem érek rá stb...

2018. márc. 29. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egy lány, akivel nagyon jò a kapcsolatom, règebben összejöhettem volna vele, de nem akartam a baràtságunkat tönkretenni."

Ezért! Leírod, hogy nem akartál tőle semmit, amikor esélyed lett volna. Akkor mit csináljon? Várjon örökké rád??

2018. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nemtom,talán pótkeréknek jó lennél..ez már majdnem olyan hogyha a csaj nagyon össze veszne a pasijával mert a pasi megcsalta,akkor ő is megcsalná,ugy hogy lefeküdne veled.. az iyen csajokra nem kell oda figyelni.. Lesz majd jobb is,vedd figyelem kívül.
2018. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy az első mondja. Egy olcsó figyelemhiányos, talán nem is qrva, de pitsa.
2018. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6

Igen, nem jöttem össze vele. Nem is várt rám, összejött mással. - eddig világos.

Az nem világos, hogy akkor miért érdeklődik irántam, még mindig, ha már van pasija. Akkor vagy várjon még, és szakítson a pasijával. Vagy akkor felejtsen el, és jobb lesz.

2018. márc. 29. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
minek tetted fel a kérdést ha saját magad megválaszoltad
2018. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!