Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan különböztessem meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan különböztessem meg ha össze jövök valakivel hogy szerelmes belém vagy csak vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Ugyanis sokszor estem ebbe a hibába hogy nem vettem észre hogy a pasi csak vonzódik hozzám és mást mondott mint amiket tett engem meg csak arra használt átvert majd dobott olyanért akibe bele tudott szeretni.


Ezt akarom elkerülni hogy többé ilyen ne legyen tanuljak ebből a hibából.



2017. máj. 2. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! ezt nem tudod elkerülni, ha valaki gerinctelen, akkor el tudja játszani hogy szerelmes beléd. velem is sajnos sokszor előfordul ez, amit írtál. Én csak az igazit keresem, de a férfiak kihasználnak.
2017. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz... meg kell beszélni őszintén az érzelmeket. Viszont sokan nem ismerik a saját érzéseiket sem, nem tudnak különbséget tenni fellángolás-vonzalom-szerelem között, gyenge alacsony intelligencia. Ilyenkor neked kell rávezetned őt.

Viszont az is kérdéses, hogy van-e szükség szerelemre egy komoly párkapcsolathoz, vagy hpgy te komoly párkapcsolatot szeretnél, vagy csak elég a hormonmámoros szerelem érzése?

2017. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Komolyat mindenképpen.
2017. máj. 4. 01:40
 4/4 anonim ***** válasza:
idő kérdése akkor... legfeljebb meggyászolod, ha hazudott arról, hogy mit szeretne 😞
2017. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!