Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy adott férfi gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy adott férfi gyakran nevez kis hölgynek, kishölgyemnek, jelentheti azt, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs feltételekben. Nem jelentheti, hanem jelenti.
2017. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szerelem jele, de valamilyen mélyebb érzése van irántad mint sima ismeretség.

Ez egyfajta tisztelet irántad, ami egy kapcsolat 3. jelentősebb pillére.

2017. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet ez is, az is.


Vagy azt, hogy csak jópofa veled.

2017. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A viszonyunk nem barati, inkabb ismerősi. Gyakran szólít meg magázva és akkor általában így nevez. Sokszor érzem úgy, hogy vonzódik hozzám, de nem tudom igazán eldönteni. Úgy gondolom, hogy kedves vagyok a számára, de bizonytalan vagyok, hogy emberileg vagy nőként. De akkor ezek szerint ezt vehetem pozitívan :)
2017. nov. 9. 14:33
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké, hogy jópofa, de valamiért csak jopofáskodik :)
2017. nov. 9. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Van, aki mi den fiatalabb not igy hiv.
2017. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még, hogy mást igy hívott volna rajtam kívül.
2017. nov. 9. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem több, nálam idősebb férfi kishölgyezett le csak úgy, ne volt benne semmi. Ti hány évesek vagytok? Lehet ezért csinálja veled is.
2017. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
32 vagyok, o 43. Engem is kisholgyeztek mar le idosebbek, de ott tudtam, hogy akarnak-e valamit,vagy csak udvariaskodnak. Az o eseteben nem tudom eldonteni, mert sokszor piszkalodunk egymással es sokszor komolyan beszélgetünk.
2017. nov. 9. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor itt ezt csak úgy tudod meg, ha nyitsz felé. Persze, abban az esetben, ha szeretnél tőle valamit te is.
2017. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!