Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a barátnőm egyik barátjába. Mit tegyek? 19l

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy gimibe jártunk most pedig egy egyetemre.Körübelül 3 hónapja egy huzamban 2 sráccal(nem tudnak egymásról) jár és persze én falazok neki mindkét baratjnál folyton.Egyik este elmentünk bulizni és a barátnőm és a baratnőm egyik pasija.A baratnőm előbb lelépett a másik pasijához én pedig a baratjával mentem haza és nagyon megkedveltem őt és azota szinte mindig irogatunk és olyan kedves,aranyos és tökéletes.Úgy érzem bele szerettem de egyértelmüen nem lehetek vele és nem tudom mit tehetnék hogy kiverjem a fejemből.A baratnőm pasija nem mászhatok rá

2018. márc. 30. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy a falazás miben merül ki? A barátja rákérdezett nálad, hogy megcsalja-e a barátnője? Nem bunkózásból kérdem ezeket csak könnyebb lenne megérteni a szitut.
2018. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát igen kérdezte már párszor.Meg volt hogy a baratnőmnek randija lett volna vele a srác kérdezte hol van én meg azt hazudtam hogy beteg/haza utazott...stb
2018. ápr. 1. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!