Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire befolyásolna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásolna?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolna titeket, ha egy srác gamer? Zavarna, ha mondjuk játszik a barátaival 1-2 órát, és addig nem nagyon foglalkozik veletek?
2018. márc. 31. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát,akkor biztos zavarna, ha átmegyek hozzá és ott játszik 2-3 órát úgy, hogy le se tojja,hogy ottvagyok.De ha nem hív át amúgy sem,meg nem a közös programunk közben (/helyett) csinálja, akkor nyugodtan. Elvégre nem lehetünk együtt minden percben+ha egyszer ez a hobbija, akkor az a minimum, hogy tiszteletben tartom.
2018. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem teljesen lengyel akkor nem. :D

Persze ha ezt a jelenlétemben csinálja ahelyett, hogy velem foglalkozna akkor annak hát "nem nagyon örülnék".


14L

2018. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Engem zavarna. Nem is az idő miatt, hanem hogy ilyen értelmetlen dologra pazarolja az idejét. Persze, lehet szórakoztató, de ez nem olyan mint a többi hobbi, aminek jó eséllyel később is hasznát veszed, hozzád ad valamit, hanem szimpla időpazarlás.
2018. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha mellette rám is szán időt, akkor miért zavarna?
2018. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:
86%

3.: Ez hülyeség. :D Az, hogy te nem tudod milyen haszna lehet az más kérdés.

Példának okáért egyetemen épp van egy előadásuk a szórakoztató média felhasználhatósága a történelemoktatásban címmel. :) Van egy rahedli módszer ami mentén egy tanár feltudja használni a megfelelő játékokat.

De ott a nyelvtanulás, reakció idő javulása, logikai készségek, memória, kooperációs készség stb stb.


Igazából nekem eddig több hasznot hozott a game-elés mint pl a zongora. :D


26F

2018. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: igazad van, nem gondoltam bele ennyire. Bár engem akkor is zavarna, és túlságosan mászkálós vagyok nem tudnám elképzelni, hogy gamer párom legyen, de mindenképp gondolok ezek után a hasznos oldalára is.
2018. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Öcsém itt vagyok neked ellenpéldának. Amíg nem volt barátnőm, csak ilyen kavargatásaim addig toltam suli egész délután meg este. Aztán lett komoly kapcsolatom, ő leszoktatott, pedig már úgy raktam össze a gépem, hogy vele voltam, ezt azóta el is adta. Most az a helyzet, hogy mivel nem tudok mindig vele lenni és van, hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni, hova menni, vettem PS4-et. De nem zavarja őt, ha napi 1-2 órát autókázok rajta. Ha nálam van, akkor csak ő játszik ha akar, én hozzá se nyulok.
2018. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*suli után
2018. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Huh, engem valamiért mindig a gamer srácok találnak meg, szóval volt már gamer barátom, na jó, csak olyan volt :D A második totál játékfüggő volt, gyakran olvashattam tőle az "ezt még lejátszom, aztán írok" mondatot, de konkrétan napi többször, sőt, válaszra sem igazán méltatott, szó nélkül eltűnt, amikor pld. a haverjaival játszott... és ez egész nap... az egyetlen pozitívum, hogy amikor nála voltam, akkor kibírta (kb. 6 órán keresztül, büszke is voltam rá :'D), hogy ne gépezzen.

A kapcsolatunkat ez az egész eléggé keresztbehúzta, szóval olyannal nem szeretnék többé összejönni, aki elhanyagol engem a játék miatt. Megértem, ha szüksége van szabadidőre, sőt, időnként én is elvonulok sorozatot/animét nézni vagy ilyesmi, de ha érzem, hogy a játék fontosabb számára, mint én, akkor köszi nem.:D

2018. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem gamer barátom van, de én nem vagyok az:) Engem egyáltalán nem zavar, azt csinál a szabadidejében, amit csak akar, ez a hobbija, nyilván tiszteletben tartom.:)

De ha vele vagyok, akkor nem kockul, hanem velem foglalkozik:) Szerintem ez így van rendjén:)

Ha tegyük fel együtt laknánk, és délután kockulna egy-két órát a barátaival, az sem zavarna, mert amúgy a nap többi részében foglalkozik velem. De ha pl heti egyszer találkozunk, és akkor nem figyelne rám, na az már zavarna.

19/L

2018. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!