Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok befolyásolná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok befolyásolná egy fiú iránti érdeklődéseteket az, hogy minek tanul/mit dolgozik?

Figyelt kérdés

#tanulás #munka #érdeklődés #nemi érdeklődés
2015. aug. 20. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokdiplomás, világotjárt emberként nyilván hozzám hasonlót keresek. Nem azért mert lenézek egy cukrászt vagy autószerelőt, mert minden szakma szép és összetett, de ők nem inspirálnak.
2015. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a villanyszerelőkre, és a mérnökökre buknak. 22/F
2015. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, csak az hogy értelmes legyen. Simán lehet hogy van diplomája, de mégsem tudja kicserélni a villanykörtét, vagy felrakni egy képet a falra. Szóval nálam nem számít, holott én egyetemista leszek, ha őt ez nem zavarja hogy én egyetemista vagyok, akkor én nem fogom felhánytorgatni neki hogy ő egy ,, sima"" szakközepes. Egyébként mégis a szakközepeseknek van munkája, és sok diplomás el sem tud helyezkedni
2015. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosabban a diplomások helyezkednek el szakközepes, vagy szakos állásban.
2015. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam befolyásolná,de persze ez nem azt jelenti,hogy semmi esélye :)
2015. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen. Az estek tobbsegeben az h mit tanul/dolgozik az az erdeklodesi korerol arulkodik, a szemelyisegenek egy resze igy nyilvan befolyasol engem is h o pl miben talalja meg onmagat, mi koti le annyira h eveken keresztul tanulja.
2015. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátom matektanárnak tanul :D

Imádom, hogy okos, de mindig utáltam a matekot.

Na jó ez nem egészen válasz a kérdésedre...

Nem befolyásol semmit se.

2015. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mit gondolnak egy joghallgatóról... :D
2015. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy idézzek diplomával nem osztanak intelligenciát....

Nekem mindegy mi csak intelligens legyen

2015. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!