Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul amit csinál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul amit csinál?

Figyelt kérdés

Van a barátnőm akivel 4 hónapja úgy vagyok együtt,hogy 4x újra kezdtük már..valahogy én sem és ő sem bírja elengedni a másikat..volt 1 hónapos szünet akkor is ő keresett meg,igen ez egy ilyen se veled sem nélküled kapcsolat már.

Na de a lényeg,nem ami most volt péntek hanem még előtte lévő pénteken beszéltem vele utoljára..elfelejtettem,hogy ő megy gyerekfesztiválra Pestre és úgy köszöntem el tőle,hogy majd holnap úgyis beszélek majd vele még..és ő írt egy olyat,hogy "Hogyne akarnék írni"..

Ez eddig oké,majd 4 napig nem volt fent..nem tudom hol volt addig,mert Szerdán kezdőtött ez a valami és fent volt egy jó ideig,de nem írt akkor sem csak Instára tett ki képet..és kicsit rosszul esett,hogy az fontosabb,minthogy beszéljünk..utána pénteken este is volt fent akkor sem írt és tegnap volt vége ennek a valaminek..szinte egész este fent volt,de akkor sem.

Ez nem is lenne gond,hogyha nem írta volna,azt hogy "Hogyne akarnék írni"..szóval nekem ebből az jön át,hogy rohadtul nem is akar.Én nem fogok írni neki ő mondta,hogy amint tud ír,de nem hiszem,hogy egész estés facebook mellett annyi dolga lett volna,hogy ne tudjon.

Tudom gyerekes hiszti az egész részemről de akkor is zavar,jogosan? 17/F 15/L


2018. ápr. 2. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet azt várta hogy te írj rá
2018. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam volna..lehet,ha nem mondta volna,hogy ír ő..
2018. ápr. 2. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha beszelni akarsz vele akkor irj ra ahelyett hogy itt sirsz nekunk
2018. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem sírok:D

Akarok is meg nem is beszelni..írni nem fogok ahhoz túl nagy az egóm:)

2018. ápr. 2. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyiknek az egója, a másiknak az instája a fontosabb...jó kis kapcsolat!
2018. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen,nem csak te gondolod így..
2018. ápr. 2. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekled már a leírásod alapján.
2018. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!