Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esett ez rosszul a...

Jogosan esett ez rosszul a barátomtól?

Figyelt kérdés

Tegnap veszekedtünk, és ő elmondta nekem, hogy van két barátja, akik nem szeretnek engem és nem akarják, hogy velük menjek programokra, bulikba, és ezért is utasítják vissza sokszor, ha hívom őket. Ez engem teljesen szíven ütött, soha nem mondták, hogy bármi bajuk lenne velem. Bevallom, majdnem elsírtam magam. Én meg hívtam őket, kedves voltam velük, mindent megtettem, hogy jó legyen a kapcsolatunk. És az bánt, hogy ők ezt nem voltak képesek elmondani, hagyták, hogy jópofizzak, eltűrték a képemet, de akkor nem értem miért nem mondták ez el nekem előbb? A másik részről meg a barátomtól is bánt, hogy eddig hallgatta, mert ő már tudta. De ami a legjobban fáj, hogy azt mondta azért nem mondta el eddig nekem, mert tudta, hogy megfog bántani vele. Most viszont elmondta, mikor veszekedtünk, magyarul megakart bántani és sikerült is neki. És még engem hibáztatott, hogy én "mondattam" ki vele, mert felidegesítettem. Ezek után nekem már nem volt kedvem tovább folytatni, elmentem aludni. Azóta nem beszéltünk, de nem is tudom, hogy dühös vagyok-e vagy szomorú... Talán mindkettő, ha lehet ilyen.

Ti mit gondoltok, én fújom fel, vagy tényleg gonosz volt ez?

L/21


2018. febr. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

A barátai meglehetősen bunkók, fogadok, nincsen barátnőjük, és irigykednek. Gyanítom utálják a barátodat is ezért, csak nekik nem merik elmondani.

Barátod meg naivan hisz nekik, pedig ha tudná, hogy kb róla is ezt mondják.

2018. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ne legyél ilyen mimóza! Azért nem mondta el, mert szeret. Mert kímélni akart. A veszekedés hevében viszont az ember hozzávág a másikhoz olyat is, amit normálállapotban nem, mivel a veszekedés egy harc.

Nyugodtan kezdeményezheted a kibékülést, nem kell teátrálisan, csak szólni hozzá, mintha mi sem történt volna. Becsüld meg!

2018. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, sokszor előfordul, hogy akivel együtt járunk/ élünk , annak barátai nem kedvelnek. Azért nem mondták el mert a barátodat nem akarták elveszíteni, megbántani. Neki végül elmondták de gyanítom, hogy a barátod nyomására. Nem téged akartak megbántani, ezért nem is mondták el neked. Nem kedvelnek, ettől mèg nem dől össze a vilàg. Neked is van és lesz majd olyan ember akit nem fogsz kedvelni. Sőt. Sok ilyen eset lesz majd, hogy nem fognak kedvelni, pl: sogór, anyós stb. Lépj túl rajta. Legalább ezentúl nem kell jópofizni.
2018. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-essel és 3-assal értek egyet.

Egyrészt ti ketten béküljetek ki. Másrészt én a helyedben őszintén megkérdezném, hogy MIÉRT nem kedvelnek a barátai, MIÉRT nem akarnak velem közös programon lenni.

Nem mindegy, hogy van-e a személyiségedben valami, ami őket irritálja, vagy egyszerűen csak ha 3 férfi van együtt, más a hangulat, más poénokat engednek meg maguknak, míg ha nő is van, akkor úgy érzik, hogy viselkedniük kell.

2018. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!