Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan érzem rosszul magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés

A párommal együttvagyunk már több, mint egy éve. Nemrég találkoztunk. Én egy kicsit rosszuléreztem magam. Megkérdezte, hogy mi a baj. Én azt válaszoltam, hogy semmi...persze volt, csak szeretem átgondolni a problémáimat először, megkeresni a forrását stb. Erre annyit mondott, hogy még kétszer megkérdezi, és ha akkor is semmi, akkor utána már leszarja. Nagyon lekicsinyítőnek éreztem a kijelentését, ti is így reagálnátok?

18L



2017. máj. 15. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból rosszul reagáltál. Mert ha a kapcsolatban van bizalom akkor elmondod neki, és megosztod vele mi a baj. Nem kellett volna hiszis tini módon "semmi"-vel lezárni. Valószínű ezen akadt ki, részben jogosan, de egy bocsánatkérés elvárható lett volna. Sajnos ha ezt nem tudjátok ketten együtt megbeszélni és ide kell fordulj akkor nem sok jövőt jósolok nektek boldogságban.
2017. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is baromira zavart amikor a volt barátnőm hangulatára, viselkedésére valami nagyon durván kihatott, és hónapokig ez ment, de gyakorlatilag kinyögni meg nem volt képes, hogy mi is a baja, pedig szépen kérdeztem, kedves voltam, én minden gondomat bajomat, és persze örömeimet is megosztottam, másfél év után azért szerintem bízhatott volna bennem ennyira, hogy akár a kétségeit is megosztja. egy idő után engem sem érdekelt. és mivel nem is tért vissza a "régi énje" ezért repült is...

persze pár napig, az első sokk ideje alatt valami nagyobb dolog miatt lehet persze ilyen, hogy valaki előbb magában rendezi le, de azért egy idő után be lehet számolni, és főleg nem indokolatlanul sokáig idiótán viselkedni, valami rejtélyes problémára hivatkozva... vagy nem csodálkozni legalább, ha szakítás lesz a vége...

2017. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez volt kb az első alkalom, hogy úgytettem, mintha semmi nem lenne és az első, hogy ő ezt hozzámvágta.
2017. máj. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!