Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exetek aki szakított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exetek aki szakított veled elhívna titeket találkozni (nagy szerelem volt és jó viszonyba vagytok), mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy ilyen exem...

neki simán igent :)

2018. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én elmennék, de ujra nem jönnék vele össze, mert annak legutóbb sem lett jo vége. Mindenesetre meghallgatnám.
2018. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia Ildi, lenyeled már?
2018. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 melitta478 válasza:
100%
Ha még érzek valamit iránta akkor elmegyek találkozni vele de csak akkor ha nincs jelenleg kapcsolatom. Ha meg nem érzek iránta semmit akkor nem megyek mert nincs miröl beszélni, emlékezni.
2018. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem igy volt, es sajnos v nem sajnos haromszor is talalkoztunk szakitas utan, de nem azert h ujrakezdjuk, egyikunk sem akarna. Beszelgettunk meg ilyesmi, de vegul csak azert hivott h "kisirja magat a vallamon" az uj kapcsolata miatt, aztan vegul ossze is vesztunk megint.(lehet elertem celomat, mert vegul is azt akartam h ne keressen tobbet ilyesmiert).

Kerdes h miert mondtam igent a talalkozasokra? En se tudom pontosan, mert nem akarok rossz ex lenni, v csak mert tudom miken ment at, v csak gondoltam osszejon valami egyejszakas?

Azt tudom mondani ha te kiirtad ide, akkor fontold meg mit tennel, mit mondanal, mert nkem spontan jott telefonbeszelgetesben, de ha veled meg nem volt ilyen jol megfontolhatod es jol donthetsz (csak azert, mert en lehet nem dontottem akkor a legjobban es csak nyztam a dolgokat, de ha te akarsz tole valamit, akkor nyilvan talalkozni kell, csak ne kavarjon fel).

Ez csak egy tapasztalat/velemeny, es remelem nem mentem at off topicba annyira, sok sikert!

2018. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!