Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni? Tapasztalat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni? Tapasztalatlan vagyok. Túlzásba vinném ha kicsit több sminket vinnék fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Holnap talizok megint azzal a fiúval akinek tetszek meg én nekemis tetszik ő. De a srác mindenkepp azt akarja,hogy en kezdemenyezzem az elso csokunkat,de en tapasztalatlan vagyok,mert vele lenne az elso,es o ugy tudja hogy mar tapasztalt vagyok..kerlek leirnatok nekem,hogy nektek hogy sikerult az elso csok,es hogy hogy tortent? Mit kell csinalni? Meg szerintetek erdemes tobb sminket felvinnem mint amennyit szoktam hetkoznapokon? (Nem vinnem tulzasba) Ertelmes Valaszokat Kerek Puszi Nektek Sziasztok💋❤
2018. ápr. 2. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos orulne neki ha tudna h itt kuldesz nekunk puszikat😅

En szemelyszerint utalom a sminket ,minden formaban...a ruhamon is meglatszik ha a lany ramhajtja a fejet,csoknal zavar a ruzs/szajfeny...

A rajzolt szemoldoktol rosszul vagyok,kozelrol ocsmanyak.

Azert gaz ,hogy hazudsz neki a tapasztalatlansagodrol,ha tudna nem akarna hogy te kezdemenyezz.

Plusz a kapcsolat az oszintesegre es a bizalomra alapul.

2018. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki h ez lesz az elso
2018. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi fog tortenni vagy hogy hogy alakul a holnapod nem tudom, de legy vele oszinte es mond el az igazat. Hidd el jobban jarsz vele.
2018. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nem kell több smink, maradj természetes. Hiszen tetszel neki.

2. Az elso csók mindenképp béna lesz, majd jon magától, nincs meghatározott leírása annak, hogyan kell. Meg nem is muszáj megtenni, ha meg nem akarod, nem ezen múlik a kapcsolat.

2018. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!