Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Vége mindennek?

Figyelt kérdés
23 vagyok és fiú. Mindig azt veszem észre, hogy ha szembe jön velem egy átlagnál szebb lány vagy akár egy átlagos. Nagyon sok helyzetben azt csinálják, hogy úgymond (mintha megkérdeznék magukba hogy mit lesel te seggarcú vagy hasonlók) és utána mintha ott se volnék beflegmáznak, mintha ők lennének az atyaúristen és felemelt állal menne tovább. Pedig több helyről hallom azt mondták nekem hogy nem vagyok csúnya hogy ez lenne az oka. Mi lehet a probléma? Tapló válaszolók ne is írjanak, köszönöm.
2017. nov. 14. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te érzed így. Egy-két lány lehet ilyen, de hogy tömegesen? Nem hinnén :D Nem is veled van a gond csak az önbizalmaddal.
2017. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt akarod mondani, hogy az önbizalmammal van baj? igen valóban azzal is nagy bajok vannak mert nem merek odamenni szinte semelyik lányhoz sem, mert úgysem tudnám hogyan megszólítani vagy beszélgetni vele bármiről is. ezért lenne az hogy ezt látom mindegyiknél közbe meg nem is?
2017. nov. 15. 00:04
 3/8 SyfaDiaz válasza:
Vérj szomabtig, úgy is jön a világvége
2017. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, pontosan úgy ahogy mondod. Sok lány, ahogy én is, teljesen normálisan reagál és örül, ha valaki odamegy hozzá. Szerintem az utcán vagy boltban mindig van valamilyen aktuális dolog, amivel le tudod szólítani. De az is teljesen jó, ha azt mondod, szimpatikus és szeretnéd kicsit jobban megismerni. Vannak bunkó lányok, de közel sem mindenki, aki neked tetszene!
2017. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha pl társkeresőn írok egy vadidegen lányra pl hogy kezdjem el vele a beszélgetést ? Félek az ismeretlenségtől az önbizalmam ugye 0 án van
2017. nov. 15. 17:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ugye óvódás szint hogy szia? Vissza ir hogy szia? En meg mizu hogy vagy? Mintha 1000 éve ismernénk egymást. Ez annyira ókori. Annyira szeretném hogy sikerűljön végre valami és ez van
2017. nov. 15. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Na a mizut azt tényleg ne. Tök ismeretlenül arra nem is lehet mit írni. "Szia, szimpatikus vagy, szeretnélek jobban megismerni. Mesélnél magadról, miket szeretsz? Hátha van közös bennünk. :)"

Na, valami ilyesmi. Nem sablonszövegként írom, csak próbálok segíteni. Ne add fel, lehet sikered. Látszik, hogy szeretnéd :)

2017. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 15. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!