Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha random egy fiú leszólítana titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Pl sétáltok barátnőtökkel és két srác köszön nektek és megrpóbál veletek beszélgetésbe elegyedni.


Ebből lehet valami?


2018. ápr. 3. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
14-18as korosztály
2018. ápr. 3. 16:18
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, hogy néz ki. 16/N.
2018. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ a helyzettől nagyon, de tuti kicsit kínosan érezném magam, azt hinném, hogy szívatásból jön csak vagy nem tudom xd valljuk be utcán random nem szoktak odamenni emberekhez ismerkedési szándékkal, inkább bulik valók erre
2018. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha jóképű, akkor örülök neki. Ha nem, rendőrt hívok.
2018. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát...Necces helyzet. Én szerintem nem állnák le utcán ismerkedni akárhogy néz ki a srác. Rendőrt nem hívnák,maximum elküldeném a fenébe. De még nem voltam hasonló helyzetben,úgyhogy nem tudom.
2018. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a jól néz ki dolog kicsit szubjektív szóval most egy teljesen átlag srácra gondoljunk aki nem ronda de nem is félisten..
2018. ápr. 3. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Az 5-ös válaszoló vagyok. Igen mint mondtad a jól néz ki dolog egyénfüggő,de szerintem nem az utcán kellene ismerkedni. Nem tudhatod,hogy ki hogyan realgál az ilyen helyzetekben. Lehet,hogy valaki lazán viselkedik,de olyan is lehet,hogy valaki megilyed
2018. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit mondana, hány évesnek tűnne, hogy nézne ki.
2018. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy nézne ki, szó nélkül kikerülném.
2018. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!