Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek nektek, fiuk? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek nektek, fiuk? Többi lent

Figyelt kérdés
Van baratom, csak nem erzem szépnek magam....pedig mindenki mondja hogy menjek modellnek....hosszú szőkésbarna haj, szép zöld szemek,magas vagyok( 176cm) csinos formás fenék, mellem sajnos kicsi...szép bőr...mindig jól oltozkodok, mindenki megnéz és sokan irigyek ram...kitűnő tanulo vagyok és kedvesség díjat kaptam...
2018. ápr. 3. 18:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és 15 éves. Humoros, kicsit perverz segítőkész szereti odaadó ŐSZINTEE :)
2018. ápr. 3. 19:07
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerénység díjat nem kaptál?
2018. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Most komolyan. Pár leírás alapján kép nélkül várod, hogy valaki véleményt mondjon?

Attól, hogy zöld a szemed, szőkésbarna a hajad még lehetsz csúnya is.

Mutass képet, és megkapod a választ.

2018. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked nincs bajod az önbizalmaddal. Azért írtad ki a kérdést, hogy még többen dicsérjenek, eltaláltam?

Ahogy látom, eddig nem jött be. Egyébként pedig ennyiből nem sok mindent lehet megmondani, bár a soraid olvasván van egy olyan sejtésem, hogy az a tipikus idegesítő ribi vagy :D

2018. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi szép tulajdonság, de van egy hiba is amit nem írtál le. Sok eszed nem nagyon van..
2018. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most azért jöttél fel ide,hogy növeld az egód?

Kis állszerény fruska:)

2018. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Kép nélkül ezt tényleg nehéz megmondani. :D
2018. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem, ha gondolod:)
2018. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
elég béna kérdés. Ha van pasid akkor miért kéred a mások (fiúk) véleményét.Elég legyen az hogy van egy olyan ember az életedben akinek tetszel és megvan veled elégedve..
2018. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha most azt várod, hogy mindenki azt írja, hogy "gyönyörű vagy", akkor felejtsd el, ennyiből mindenki leszűri, hogy te vagy a tökéletes lány arra, hogy megbasszanak és kibasszanak. :D
2018. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!