Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1. Fiúk! Nektek milyen lányok...

1. Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek? 2. Hogy kéne beilleszkednem? Most lettem 9-es. És úgy érzem kilógok a sorból. Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Nem sminkelem magam, nem járok bulizni és nem dobom ki egyik testrészemet sem. Nem vagyok anorexiás és egy fiú állandóan azt mondja, hogy neki a 'csontkollekció' tetszik ezzel engem bánt. (Nem mintha tetszene.. csak átlagba beszél, hogy 'állítólag' a fiúknak az olyan lányok kellenek) Mit kéne tennem, hogy ELFOGADJAM MAGAM? Hogy mérlegeljek, hogy én így vagyok jó?!

2016. nov. 8. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha ezt egy ilyen hozzászólásban meg lehetne válaszolni teljesen hasznos módon, akkor éhen halnának a pszichológusok...


1. Igen, a fiúk többségének a vékony lányok tetszenek főleg. (Ez mondjuk a korral is változik, idősödve egyre jobban elfogadják a plusz kilókat.)

De amúgy egy dolog, hogy ki tetszik jobban nekem, meg egy másik dolog, hogy ki az, akire reális módon lehetőségként tekinthetek. Ahogy a fiatal lányok többsége, úgy a fiatal fiúk többsége is először csak a szép és jó ellenkező neműekről ábrándozik. Aztán egy idő után rájönnek, hogy lejjebb kell adni a mértéket. Ha nem vagy szélsőségesen kövér, meg csúnya, meg ellenszenves, stb., akkor egy idő után te is meg fogsz tetszeni valakinek. Természetesen nem minden fiúnak leszel az álma, de neked elég, ha néhányan elgondolkodnak veled kapcsolatban. Akkor már csak egy kis bátorítás kell a részedről (pislogás, mosoly, barátságos szavak), mert a fiúk nagyon félénkek ám!

És ugye, neked is tudnod kell, "hol a helyed a húspiacon", azaz nem szabad túl magasra tenni a mércét. Ha valaki próbálkozik nálad, vágj bele, aztán ha lesz jobb, majd lecseréled. (Vagy ő cserél le téged, de hát ez egy ilyen játék. :)


2. Az idő a beilleszkedést is megoldja, valamilyen szinten.

Ezzel a többség így szokott lenni új környezetben, hogy mindenkit idegennek érez, mivel senkivel nincs és nem volt semmi közös dolga, közös múltja. Aztán meg fogod ismerni a többieket, és nagy valószínűséggel lesznek páran, akik szimpatikusak lesznek neked valamennyire. Ezt elő tudod segíteni, ha beszélgetsz velük, keresel kapcsolódási pontokat, olyan dolgokat, amik mindkettőtöket érdekelnek, közös programokat szerveztek (akár csak egy fagyizás vagy vásárlás, vagy elmenni valamelyikükhöz egy könyvért), vagy bármi ötlet, amit együtt tudtok csinálni. Az idő majd kiforrja, hogy ki az, akit nem viselsz el, és ki az, akivel egész jól elvagy.

Oké, hogy nálad nehezen megy a barátkozás, de az idő akkor is változtatni fog ezen, hogy mindenki idegen. Ha így nem jó, próbálj közeledni valakikhez.

Ha esetleg tényleg semelyik nem használható mint barát, akkor meg keress iskolán kívüli barátokat, mondjuk régi osztálytársakkal tartsd a kapcsolatot, vagy találj új csoportokat, mondjuk sportolj, vagy keress szakköröket, tanfolyamokat.


3. Egyáltalán nem biztos, hogy te így vagy jó.

Viszont azt be kell látni, hogy két lehetőség van:

- próbálsz változtatni, mondjuk odafigyelsz az étkezésre, és fogysz egy pár kilót, vagy

- beletörődsz, hogy ez van. Akkor is ilyen vagy, ha elfogadod magad, meg akkor is, ha sírsz miatta. Akkor meg miért ne fogadnád el magad inkább.

Én ezzel úgy vagyok, hogy amit belátható mértékű erőfeszítéssel meg lehet oldani, azzal megpróbálkozom, aztán ha netán nem sikerül, akkor is nyugodt vagyok, hogy megpróbáltam, nem okolhatom magam, a világ rendjét okolni meg nincs értelme.

Ha összeszedsz egy fiút, akkor ezen a téren is változás várható, adni fog egy bizonyos önbizalmat, hogy akárhogy is van, de kellesz valakinek.


Meg még egy dolog, amiért itt le szokták pontozni az embert.

Ha nem tennéd, maszturbálj időnként.

Biztos hallottad már, hogy valami idegbajos nőre azt mondták, hogy azért ilyen, mert kielégítetlen. Ennek a dolognak tényleg van alapja.

Egy orgazmus után az ember sokkal nyugodtabb, magabiztosabb, szebb színben látja a világot, nem idegeskedik hülyeségeken, csak mosolyogva legyint.

A későbbiekre gondolva, egy fiúval sem árt, ha legalább egyiktek tudja, mitől lesz jó neked.

2016. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azér sminkelhetnél kicsit
2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Külsőleg: Nekem a sportosabb (De azért ne legyen testépítő), vékonyabb lányok jönnek be. Az inkább közepes mellméret jön be.


Belsőleg: Legyen vidám, mosolygós. Nem szeretem a magukba zuhant, depressziós lányokat, mert ők az én hangulatomat is le tudják húzni. Legyen kissé kalandosabb illetve "legyen agya". Az egyik legfontosabb számomra, hogy lehessen vele beszélgetni akár komolyabb témákról is (itt nem 18+ -ra gondolok).

2016. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!