Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves lány vagyok és nagyon bejön egy 16 éves fiú és én is neki. Nagyon nagy gond az a 4 év?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4 év nem nagy korkülönbség, de egy 16 éves fiúban dúlnak a hormonok, és ezt nem tudja megakadájozni akkor sem, hogyha tényleg szeret. Mostmég túl fiatal vagy a négy év korkülönbséghez.
2018. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még sok,18 évesen már nem lenne.
2018. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát... ilyenkor elképzelni nem tudom, hogy egy 16 éves srác mit láthat egy 12 éves lányban. 16 évesen 10.-es az ember, 12 évesen meg 6.-os, és tudom, hogy nem lexikális tudásról van itt szó, de ez a 4 év nagyon durva ebben a korban.
2018. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom de ilyenkor ez még nagyon sok
2018. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt hogy egy gimis mit lát egy általános iskolásban, aki valószínűleg még nem / most kezdődik a nemi érése fogalmam sincs.
2018. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%

12 évesen nekem is volt egy 16 éves barátom, és mi pont atért mentünk szét, mert túl éretlen volt, és nem bírtam elviselni a gyerekeskedését. az az igazság, hogy a lányok mostanság testileg és fejben is hamarabb érnek, így egy 12 éves lány kb. egy 16 éves sráccal van egy szinten.

az már más téma, ha a srác szexualitást is szeretne belevinni a kapcsolatba. ez esetben ezt nyilván el kell utasítani, ha nem érzed magad késznek rá, 12 évesen meg főleg, és ha nem akarja ezt elfogadni és erőszakoskbodik, akkor bizony ki kell adni az útját.

2018. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
erőszakoskodik*
2018. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 év az nem sokk de te még túl fiatal vagy egy 16 éves fiuhoz ő sokkal többet akarna
2018. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!