Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar titeket ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket ha a fiúnak van egy kis felesleg a hasán, és vastagok a combjai?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen úgy értem, hogy hatalmas hasa van, hanem, hogy egy kicsi ott alul, de a közepe tájt, karcsúbb, a comb meg, hát elég vastag. 16 éves vagyok.
2018. ápr. 4. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hidd el, ha szereti a lány akkor nem számít :)
2018. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. És ez kezdeményezésnél akadály lenne? Csak azért teszem fel sorba az ilyen kérdéseket, mert őszinte leszek. Nagyon félek, hogy senkim nem lessz, lelkileg szétesett vagyok, de minnél előbb rendbe hozom magam. A külső viszont, nekem nem fontos egy lánynál, de ha megszeretem, akkor mindkettőt fogom szeretni, a külsejét, és a belsőjét. Ezzel arra célzok, hogy kezdeményezésnél a viselkedés, amit megfigyelek, nem a testi statisztikák.
2018. ápr. 4. 23:39
 3/6 anonim válasza:

Szerintem a legtöbb lányt nem zavarná. Én egyenesen aranyosnak találnám :D

15/L

2018. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem zavar.
2018. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kimondottan dagadt (már elnézést), márpedig a leírásod alapján csak egy kis fölösleg van rajtad, akkor egyáltalán nem hátrány szerintem. Egyébként ha mozogsz, attól nem csak a tested lesz jobb, de még a stresszt is csökkenti, ami segíthet a lelki gondokon is.:)

Amúgy meg nem a testsúly/testalkat számít, hanem az összkép. Szóval ha rendben van a hajad (nem az ecsethajra kell gondolni, mert más frizura is tök jól tud állni srácokon), normálisan öltözködsz (megint nem arra gondolok, hogy zara meg guccsi meg egyebek, hanem hogy van egy egységes önálló stílusod (legyen az akár elegáns-inges-fiú akár metálos), és jól össze tudod válogatni hogy mit veszel fel), és ápoltak a kezeid meg az arcod, akkor nem lesz gond. Csak azért írtam le, hogy esetleg ezekre figyelj oda, ha el akarsz kezdeni ismerkedni és lányokat elcsábítani.:)

Ja és 16 évesen fölösleges azon aggódni hogy nem lesz senkid, még bőven benne vagy abban a korban hogy nem gáz ha nem volt még barátnőd.:D


(Bocsi a kisregényért, remélem segítettem :D)

2018. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Sokat segítettél. :)
2018. ápr. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!