Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha van rajtatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van rajtatok egy kis felesleg (kb.10 kg), az zavar? Vagy tesztek ellene valamit?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A mérleg vagy a tükör mutatja a felesleget. Hiztam 10 kilót 15 és 20 éves korom között és szerintem soha nem néztem ki jobban mint most. Ha meg vagy elégedve magaddal akkor ne változtass.
2017. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első mondat kérdés 1es
2017. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Hat attol fugg hogyan oszlik el...en 10kilo felesleggel vallalhatalanul neznek ki szerintem, tehat zavarna..es igen ha igy lenne en tennek ellene
2017. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
10 kiló egy normál testsúlynak a 15-20%-a. Azt azért nem nevezném kicsi feleslegnek.
2017. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 teszza01 válasza:
100%
Hát... Szerintem attól függ hogy hova megy és hogy mennyit változott az adott terülten. Például én most edzek otthon hasra meg combra mert nem vagyok magammal megelégedve. Ha nagyon húzós a kinézeted és kényelmetlenül érzed magad akkor tegyél érte. Mondjuk napi 100 felülés vagy 50 kitörés stb. De azért ne vidd túlzásba. Az ételnél ne fogyókúráz!! Kicsit egézségesebben étkez, de ne mindennap, mert akkor nem lesz energiád semmire. Heti egyszer bűnözhetsz mondjuk egy tábla csokival vagy egy chipsel-szel. Ha mégis többet eszel nasiból akkor csináld meg mégegyszer az edzést, de csak a felét! Remélem tudtam segíteni!
2017. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
10 kiló felesleg nekem rengeteg, de ez csak az én véleményem. És igen, biztos, hogy nagyon nagyon nagyon zavarna, de nem akarok eljutni idáig soha.
2017. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem szokott zavarni de vannak olyanok is akiket ez hidegen hagy  Én 6 után nem eszek és ezáltal foglyok de a barátnőm is ezt csinálta de neki nem vált be. Sportolj vagy Vmi sok lehetőség van
2017. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!