Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lányon van egy kis felesleg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága, mindenkinek más a "kis felesleg".
2015. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tetszik a lány személyisége, humora etc, akk NEM persze ha kis felesleg, mert például 165cm/100kg az nem kis felesleg.
2015. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,mennyi az a "kis" felesleg!
2015. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertem hogy 164 cm/100kg :D hanem hogy nem olyan alakja van mint Jen Selternek pl hanem van egy kicsit combodabb vagy a hasa sem deszka igy ertettem :D
2015. jan. 17. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A felesleg engem azért zavar mert ilyen csak a lusta embereken van, akik nem képesek megmozdulni, sportolni, tornázni, akármi és állandóan mekiben zabálnak. A lustákat nem szeretem.
2015. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, leírni nem tudom, így inkább megmutatom:

[link]


Nekem az ideálom 15-30%-ig terjed, ezen belül lehetnek 7/10-es és 10/10-es alkatúak is. Ami ez alatt vagy felett van, az számomra már taszítóvá válik. Nyilván nem szólok le miatta egy lányt, ugyanis lehet hogy pont valamiféle betegség miatt olyan az alakja. Viszont 99%-uk egyáltalán nem vonzó számomra.


Azt hozzá kell tenni, hogy én viszonylag vékony testalkatú magas srác vagyok, egy mackósabbnak lehet, hogy teljesen más alakú lányok tetszenek. Remélem tudtam segíteni :)


20/f

2015. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 18. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!