Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól elfogadott a szex?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól elfogadott a szex?

Figyelt kérdés
Mármint mikortól állhat egy koránál (lelkileg) érettebb ember készen a szexre?

2018. ápr. 5. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Amikor te úgy érzed. Ha 16 évesen érzed úgy, szerintem nincs gond vele, de az a lényeg, hogy neked okés legyen, ne másoktól várj egy ilyenre választ.
2018. ápr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi van, ha még fiatalabban?
2018. ápr. 5. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
most csak írtam egy random kort. :D ha neked jó, ha mondjuk 14-5 évesen, akkor ki vagyok én, hogy megakadályozzalak (mondjuk nem mintha szándékomban állna)? :D
2018. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
nem csak lelkileg kell érettnek lenni a szexhez. testileg is fejlettnek kell lenni hozzá. nem kell semmit elhamarkodni...
2018. ápr. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadott szerintem párkapcsolatban elsősorban, lelkileg meg amikor te készen állsz.
2018. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
#2: Akkor egy kis ribi vagy,aki nem fér a bugyijaba. Fix, hogy te nem fiú vagy
2018. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tok mindegy, hogy lelkileg mennyinek érzed magad, ha kitudódik, hogy illegális, a jog magasról lesz...rja, hogy mennyire vagy lelkileg érett. Legálisan 12 eves kor fölött csak akkor lehet, ha a partner 18 alatti. 14 eves kortól megteheted, hogy lefekszel legálisan 18 felettivel is.
2018. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első alkalommal mindenképpen akkor, ha egy olyan illetővel vagy, akiben maximálisan megbízol. Fontos, hogy érezd, hogy Te akarod, és nem erőszakoskodnak veled. A kor, vagy az hogy mennyi ideje vagytok együtt, nem feltétlenül számít.

Remélem tudtam segíteni, ha gondolod írj nyugodtan :)

18/L

2018. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!