Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezt miért szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt miért szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam, aki ahányszor elmegyek a folyosón mindig néz/bámul. Ez már néhány hónapja így van, de mostmár a haverja is mindig megbámul, sőt van amikor megbökdösi a fiút ha a közelben vagyok. Tetszenék neki v miért csinálja? Sosem beszéltünk még és 9.-esek vagyunk.

2018. ápr. 7. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen,tetszel neki,avagy más szándékai is lehetnek.
2018. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2018. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. ápr. 7. 20:41
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Bejösz a srácnak!
2018. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak nem mer lépni feléd.
2018. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! :)
2018. ápr. 9. 18:37
 7/19 Thillmin válasza:
95%
A legkézenfekvőbb és legvalószínűbb magyarázat az, hogy tetszel neki. Ha a barátja is figyel rád, az nyilván azért van, mert elmondta neki, és kíváncsi rád, a barátja kiszemeltjére. Mi fiúk szoktuk bátorítani egymást, hogy a barátunk lépjen, kezdeményezzen, és na csak bámuljon.
2018. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. ápr. 13. 16:27
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

VIgyázz, ez egy lánc! Először csak a barátja, majd a barátjának barátja, majd a barátja barátjának barátja és így tovább.......is bámulni fog, kb. 4 hónap múlva az összes fiú kizárólag téged fog bámulni az iskolában.


Erről eszembe is jutott egy beszólás:

" 100 fiú bámuljon, de egy se kezdeményezzen!"


Mondd ezt tetszőleges számú lánynak, akit utálsz.

2018. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
82%

Szerintem 2 opció lehet.

1: Bejössz neki (ami 100%-ha bámul :D), és ezalatt azt értem, hogy akár szerelmes is lehet beléd.


2: Vagy csak szimplán megnézi az "adottságaidat". Bocsi, hogy ha ez a szó sértő volt, nem annak szántam.


De mivel én is fiú vagyok, és nagyon sok fiú haverom van, azt tudom, hogy 100%-osan bejön nekünk az a csaj akit megnézünk. De ez így van. Szerintem Te is ha látsz egy jó képű pasit, akkor sokszor néznéd. Csak fiúknál ez kicsit más, mindig plusz dolgokra is gondolnak, ha érted miről beszélek.


Ha gondolod írj, és akkor még mesélek ha szeretnéd :D

15/f

2018. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!