Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy-e nem vagyok szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy-e nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már nagyon sokszor szakítottam és sokszor össze is jöttünk, mindig én szakítottam,mert élveztem ha majdnem minden lányt megkapok de nem tudtam nélküle meglenni és ő se nagyon nélkülem most megint együtt vagyunk és jó vele mindig jó is volt, de most valamiért nem akarom elveszíteni és mondta hogy el fog majd menni sulizni más városba 1-2 év múlva lehet addig nem leszünk együtt,mert tinik vagyunk de engem valamiért a sírógörcs fiúként kerülget,hogy majd nem lássuk egymást és majd más fiúja lesz, én még nem voltam szerelmes és nem is akarok,mert tudom,hogy az rossz lenne nekem, lehet,hogy kezdek szerelmes lenni, vagy csak ez egy átmeneti dolog? Fiú vagyok.

2018. ápr. 8. 01:02
 1/3 anonim válasza:
És miért nem akarsz szerelmes lenni???Ez hülyeség, eggyüt vagy vele de nem vqgy szerelmes belé?!?!?!?! Ha addig amíg ott van és még nem megy el, használd ki vele az időt, jól fogja érezni magát melletted és nem fog szóba jönni más fiú.. (Egyébként: Van egy lány akivel eggyütt vagy nem vagy belé szerelmes, de félsz hogy lesz neki valaki más)<--- Magyarázd már meg.
2018. ápr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még én se értem magam
2018. ápr. 8. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy szakíts vele és várj még a csajozással, mert bizonyos érettségi szint alatt nem csak magadnak, de másnak is árthatsz.
2018. ápr. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!