Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek tanacsot kapni Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek tanacsot kapni Van szemelyes tortenete hogy o hogy tette tul magat? Vagy hogy most nekem mit kene tennem?

Figyelt kérdés

3 hete lett vege egy fel eves kapcsolatomnak ami olyan szempontbol rossz erzes nagyon mert azon a penteken terveztuk el hogy egyutt toltjuk a tavaszi szunetet majd szombaton szakitott velem mert a huga bekopte hogy mas sracnal alszik es kiderult mar 2 honapja csalt engem

De ezek ellenere nem birom elfelejteni meg mindig szeretenm es nem tudok massal osszejonni mert nrm tudnek benne megbizni vagy nem tudnam ellege szeretni vagy en nem nyilnek meg



2018. ápr. 8. 09:43
 1/6 anonim válasza:
Szia! Az hogy megcsalt az azt jelenti, hogy már nem szeretett vagy nem érezte jól magát a kapcsolatotokban... Ergo már nem szeret téged... Ez ilyen el kell fogadnod es továbblepni... Ismerkedj es gondolj arra, hogy nem mindenki olyan mint ő volt... Majd amúgy az idő megoldja.. Próbálj meg nem rá gondolni, menj el barátokkal, sportolj, ha van valami hobbid akkor csináld azt... Kitartást!
2018. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miert nrm mondta bele a szemembe miert hulyitett meg 2 honapig vagy mi van ha a huga nem mondja el?
2018. ápr. 8. 11:51
 3/6 anonim válasza:
Mert az emberek gyávák... De az is lehet, hogy nem akart megbántani... Vagy nem érezte késznek magát egy ilyen beszélgetésre... Nem tudom... Egyes válszoló voltam.
2018. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En viszont most felek attol hogy nem tudok egy lanyban ujra megbizni nem tudom ugyan ugy szeretni es nem fogok ugyan ugy megnyilni elotte
2018. ápr. 8. 12:59
 5/6 anonim válasza:
Hát erre megint csak azt tudom mondani, hogy nem minden lány ugyanolyan... Majd biztos lesz valaki aki teljes szívéből szeretni fog... Ezt így nem lehet elmagyarázni hidd el tudni fogod..
2018. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat bizok benne csak most nagyon padlon vagyok mert en teljes szivembol szerettem es szivemet lelkemet bele tettem
2018. ápr. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!