Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek/házas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek/házasodnátok egy mélyen vallásos emberrel?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok vallásos, nem esszük a sertést, szombaton imaházba megyek, evés előtt imádkozunk egyébkét ennyi mást nem csinálunk úgy élünk mint az átlag emberek.

Ti összejönnétek/házasodnátok egy ilyen személlyel??

Lehetnek

problémák?


2018. ápr. 9. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem annyira zavaró az ha én nem nagyon nevezem vallasosnak magam ő meg mélyen az és ő el tudja fogadni azt ha én pl nem akarok vele elmenni imaházba akkor nincs probléma itt
2018. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Lehetnek. Ateista vagyok, ez nálam nem fér bele.
2018. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Vannak nagyon erősen vallásos ismerőseim. Én azt vettem észre, hogy aki erősen vallásos az olyan párt keres magának akinek hasonló a gondolkodás módja, és szintén vallásos. Én tisztelem a vallásos embereket, nem zavar ha imádkoznak evés előtt vagy templomba járnak. De biztos vagyok abban is, hogy később egy erősen vallásos és egy nem vallásos társ között konfliktusok alakulhatnak ki. Így én nem erőltetnék ilyen kapcsolatot. (pedig disznóhúst én sem eszem)
2018. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
A válaszom sajnos nem. Bár meg vagyok keresztelve,elsőáldozó bérmálkozó is voltam nem vagyok vallásos és nem tudnám leélni az életem egy olyan emberrel aki ennyire szigorúan veszi ezeket a dolgokat. Én nem itélem el ha valaki vallásos csak ne akarja rám erőszakolni azt amiben hisz
2018. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Én nem jönnek össze nagyon vallásos fiúval. Bocs.
2018. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer egész hosszasan kifejtettem egy ugyan ilyen kérdésednél a véleményemet. Miért tetted ki megint?
2018. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Napi háromszor is belebotlok ebbe a kérdésbe csak kissé másként megfogalmazva. :(
2018. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos nekem is azt kell mondanom, hogy nem fér bele. Szintén ateista vagyok, és kifejezetten zavarna. Lehetnek problémák, szerintem ez a kettő nem fér össze.
2018. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Hiszek istenben, de nagyon nem vagyok vallásos. Több vallásos barátom van, de kapcsolatban szerintem jó, hogy ha az embernek a gondolkodásmódja nagyjából passzol.

Lehet úgy is megoldani, hogy ne legyen zavaró a dolog, de ahhoz kompromisszumokra van szükség.

2018. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Harmadszor írod le a kérdést, Kérdező. Sokan vannak, akik ateisták, sokan vagyunk, akik más vallást követünk, éppen ezért ez a felület a legrosszabb, amit elképzelek erre a kérdésre. Ismerkedj szabad ember lévén, és ha valakivel szimpátia alakul ki, akkor említsd neki, hogy fontos a vallás. Itt csak általános dolgokat fogsz hallani. Unokatestvérem hívő katolikus lány, egy hasonlóan hívő sráccal házasok már tíz éve, és boldogok, két gyereküket egészségesen, normálisan nevelik, a baráti körben jelenleg ők az ideális páros, pedig azok meg nem annyira vallásosak. De bennük pont az a helyzet, hogy nem bigottak, járnak bulizni, koncertekre, csak mondjuk nyilván ismerik a mértéket, viszont nem ál kegyes savanyú arcok.
2018. ápr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!