Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek/ foglalkoznát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek/ foglalkoznátok egy depressziós lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki szó szerint depressziós nem az a sak néha van rossz kedve. És ehez már pszihiáter kell. Ennek ellenére mosolyog ugyan úgy nevet el lehet vele beszélgetni.

(Tudom hogy nem csak ez alapján dől el de én most cak erre a részére vagyok kiváncsi)

Legyszives kort is írjatok:)



2018. jan. 19. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Én simán, volt hogy én is pszichiáterhez jártam,vagdostam magam stb, de már boldog vagyok és megtanítanám neki is hogyan legyen mellettem boldog, úgyis most lettem szingli egy majd 3 éves kapcsolat után ( a kapcsolat volt a fő oka a depimnek )

17/F

2018. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de ne a kapcsolattól várja a gyógyulást, mert akkor sosem fog eljönni s rátapad egy társfüggőség is.
2018. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem attól várja, gyógyulni akar csak most még pszihiáterhez nem tud elmenni mert nincs rá idő.

Amugy köszi a válaszokat:)

2018. jan. 19. 16:35
 4/22 anonim ***** válasza:

Esetemben átfordítom a kérdést, hogyha "depressziós fiú" lenne, de nem nemektől függőnek tartom a kérdést, ezért válaszolok. Ha szeretem, akkor igen. Segítenék megoldani a probémáit, támogatnám, felvidítanám, és a kedvében járnék. Lényegében a párkapcsolat fontos összetevőjének tartom az egymással való törődést. Ha szeretünk vkit, akkor vele akarunk lenni, és boldoggá tenni stb.

18/L

2018. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Az én barátnőmnek gyakran van indokolatlan rossz kedve. Átélt már sok mindent, de mégis mióta ismerem, boldognak érzem magam, és szeretem. Ő az igazi.


Szóval nem volt kérdés, hogy összejövök vele, lehetett volna akármilyen mentális baja... :)

2018. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Bocs nekem baratno kell nem mentalis beteg.
2018. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert negatív lenne számomra is. Nincs arra szükségem hogy a napi problémáim még fokozzam.

18F

2018. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, először inkább foglalkoznék vele, ösztönözném dolgokra a gyógyulása érdekében, éreztetném vele, hogy rám számíthat és addig nem nyugodnék amíg a mosolyai igazivá nem válnak. Ezt követően összejönnék vele, ha még mindig úgy akarja. :) Azért ez a sorrend, mert volt egy szintén depresszióval küszködő exbarátnőm, aki miután kigyógyult, úgy gondolta, hogy én csak annyira voltam elég, hogy épp ne legyen öngyilkos, de utána már nem tartott rám igényt, szóval nem szeretném, hogy a múlt megismétlődjön. :)
2018. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Bár hetero vagyok és lány (tehát ha egy depressziós fiúról lenne szó) azért válaszolok.

Én őszintén nem. Az egyik legjobb barátnőm is volt depressziós és kitartottam mellette , segítettem amiben csak tudtam és a mai napig az egyik legjobb barátom. DE!

Engem rettentően letepert. Nem vagyok önző de nekem is vannak problémáim , elég sok és nem tudnám azt elviselni hogy valaki elvárná hogy folyton az ő bajai körül ugráljak.

egyszerűen az én személyiségem nehezen viseli az ilyesmit.

Félreértés ne essék nincs semmi bajom a depressziós emberekkel csak sok türelem kell ami nekem nincs.

17/L

2018. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%

Ha hajlandó a későbbiekben lefeküdni, akkor miért ne.

26/F

2018. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!