Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek közvetlenebn az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek közvetlenebn az exemmel? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szakítottunk egy fél éve, és kerültük egymást.

Most azonban nagyon jóba lett a legjobb barátnőmmel, gyakram meg is ölelik egymást (a barátnőm nem tudja hogy jártunk). Így a közelemben van. A közelében zavarba jövök, inkább elmegyek, vagy csak nevetek kínomban és hülyeséget beszélek.

Én már esküszöm nem szeretem, undorodom tőle.

Veletek is volt ilyen? Nem, nem fogom még jobban keresni a társaságat, jó hogx nem vágom pofon.


2018. ápr. 10. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleg baj az hogy ilyen fiatalonmar ennyi sok partnered volt hogy neked mar "exeid" is vannak.
2018. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 evesen sztem ez normalis..
2018. ápr. 10. 16:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Rgyebkent olyanokra gondolok jogy pl jogazz, fuss, irj (direkt hulyesegeket irtam
2018. ápr. 10. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 háromazor olvastam vissza a kérdést és a leírását, de egyszer sem találtam meg benne az "exeid/exeim" szót, de mindegy.

Szerintem normális, hogy ilyen reakciót vált ki belőled az exed közelsége. Szerintem erre előzetesen nem lehet felkészülni, maximum akkor tudsz ellene tenni, mikor megtörténik a dolog. Próbálj arra gondolni, hogy a barátnőd boldogsága a legfontosabb, akkor talán sikerül megnyugodnod. Viszont hogyha olyat tett az exed, ami miatt Te pofon akarod vágni, akkor lehet, hogy figyelmeztetni kéne a barátnődet, nehogy beleessen ugyanabba a csapdába ő is. (Természetesen az utolsó csak egy tanács, mivel nem ismerem a körülményeket, nem biztos, hogy szükséges.)

Sok szerencsét! :)

2018. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szerelmes belé csak közeli haverok, majdnem szomszédok, meg minden.

De köszönöm a választ!!

2018. ápr. 10. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem is értem hogyha a legjobb barátnőd, hogy nem tud arról hogy ez a srác az exed... Amúgy én a helyedben kerek perec megmondanám a barátnőmnek hogy egyáltalán nem akarod az exed társaságát de ő nyugodtan találkozzon vele, csak ne akkor amikor te is ott vagy. Gond megoldva. Meg az exek nem véletlenül exek nincs szükség a jelenlétükre az életben szerintem.
2018. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!