Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha mindig akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha mindig akkor kezdenek bejönni a fiúk, amikor már nem érdeklődnek utánam?

Figyelt kérdés

Például most volt egy fiú.

1 hónapon át beszéltünk, de én soha sem mutattam jeleket felé, csak barátilag írkáltam vele. Ő eléggé célozgatott arra, hogy bejövök neki, meg állítólag egyik közös ismerősünknek egy csomót beszélt rólam.

Megbeszéltünk egy találkozót, egész jól elvoltunk közben, majd a végén megcsókolt. SEMMIT sem éreztem közben, sem boldogságot, sem undort, egyszerűen olyan közömbös volt... Számítottam rá amúgy, hogy le fog kapni.

Utána akart hívni egy csomószor még találkozni, de folyton lemondtam, és idővel szerintem megunta, elkezdett egyre kevesebbet rám írni, és egyre ritkábban írt vissza.

Mára már nem is beszélünk, ez az eset kb 1 hónapja történt, erre a napokban rájöttem, hogy hiányzik nekem és megbántam, hogy milyen voltam vele. :(

Visszagondolva nagyon jól éreztem magam vele, amikor beszélgettünk. Volt is miről, és sok közös pontunk van, de nem nagyon akarok már ráírni, mert biztos azt gondolja, hogy csak egy bunkó kis pcsa vagyok.

Mit tegyek?:( Írjak rá? Ha igen, hogy mutassak felé jeleket?

16L 17F


2018. ápr. 7. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szenélyes találkozás pl buszon vagy a sulija előtt?
2018. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írj rá, beszélgess vele, ha azt veszed észre hogy megváltozott a stílusa, látszik az írásán, hogy nem szeretne veled beszélni, akkor ne erőltesd a dolgot, de ha tudsz vele ugyanúgy beszélgetni mint azelőtt, akkor esetleg barátok maradhattok
2018. ápr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv a lányok rosszabbik 50%-ában.


Keress mást,akivel tiszta lappal indulhatsz, mert a helyében soha többet nem hinnék neked. Ezek a "Bocsi megbántam, mégis szimpatikus vagy" dumák nem jönnek be, és nem vagyok ezzel egyedül.

2018. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!