Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis h nem akarok tobbet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis h nem akarok tobbet pasit?

Figyelt kérdés
16L
2018. márc. 31. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Miért nem?
2018. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha most jöttél rá, hogy leszbi vagy, akkor normális :D

Ha csak első szerelmi csalódás, akkor tartósan így érezve nem igazán normális, de ez a te életed...

2018. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mondjuk nekem még nemvolt úgyhogy ráunni még korai lenne. :D


14L

2018. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztos valami nagy szerelmi csalódás, talán megcsalás vagy most szakított veled valamiért.


Nem kell ezen fenn akadni megesik az ilyen. 16 évesen meg felesleges még ilyeneken aggódni.

2018. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csalódtál?


Akkor hanyagold egy ideig, akár évekig is. Aztán ha jön egy olyan, aki megadja azt, amit valaki nem tudott, majd rájösz, hogy kell neked.

2018. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat igazabol akik edig voltak azok mind megcsaltak vagy csak kihasznaltak most akivel joba voltam ugy h lehetett volna vmi kozoltunk nemreg h o nem akar bnot aztan ugye elsirtam magam rajt es le dragamozott es mondtam neki h nem kell a szanalma es osszevesztunk rajt szoval mar vele se lesz semmi
2018. márc. 31. 20:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja igen h ez igy nem eleg a volegenyem is megcsalt
2018. márc. 31. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

16L

"akik edig voltak azok mind megcsaltak"


""Ja igen h ez igy nem eleg a volegenyem is megcsalt""?!!!


Mi a :D 16 évesen vőlegény:D

2018. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16 évesen vőlegény? :DD

Amúgy normális, hogy ezt érzed, pár hónap és visszaáll normálisba a gondolkodásod, bár ez alapján megkérdőjelezném, hogy valaha is lett volna olyan. :P

2018. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Na jó ha lenne is Vőlegényed akkor kezdjük hogy te csaltad meg. Biztos volt már pár fiú az életedben. Elvárod a tőle is hogy üljön és várjon rád?
2018. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!