Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 15-16-17 év körüliek!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 15-16-17 év körüliek! Csináltok olyat hogy random emberrel szemeztek sokáig?

Figyelt kérdés
Az az illető akivel szemeztek az tetszhet is nektek, és azért bámuljátok?!

2018. ápr. 11. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hol. Buszon akarva, akaratlanul is tudok bámulni valakit, vagy csak elbambulok. Dea bámulás sok minden miatt lehet: egyedi, különleges az ember, jó a ruhája, szép a bőre, társai.

Mondjuk kifejezetten én nem szoktam olyat bámulni, aki tetszik.

17/L

2018. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert zavarba jövök és gyorsan félrenézek. Nem megy ez nekem :D 15/L
2018. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Persze. Én imádok szemezni random emberekkel. Van aki tetszik de van akit csak bolondítani akarok. 16\L
2018. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
33%
Igen, ugyanaz mint az utolsó
2018. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

Ezt nem szabad csinalni!

Tapasztalat!!!!!!!!

Egy ido utan nem birod abbahagyni,hidd el fuggove valsz!s ha parkapcsolatodlesz akkor sem tudsz majd ellen allni a"szemezeseknek"

Egyebkent is!honnan tudod,hogy az az illeto,aki "helyes" melto ra,mint ember,hogy te hosszasan szemezzel vele.

Gondolod azt,hogy lehet nem is tisztelne teged,mint No!lehet gonosz,allszent is Te pedig "addsz magadbol" neki ugymond!

Amugy ezt csak azert teszed,mert Nagyon szukseged van a visszajelzesekre,hogy szep Vagy!De ne igy tedd!hidd el egy ido utan ettol kevesebbnek fogod erezni magad,ha rajossz "Uristen en minden jottmentel szemeztem,aki talan meg sem erdemelte".

TAPASZTALAT

2018. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!